reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

reklama
Przy ostatnim plamieniu właśnie lekarz powiedzial że szyjka nadzerkowa ale aż tyle żywo czerwonej krwi?? Trochę się uspokoiłam że już nie leci ale stresuje się ze mnie wyśmieją ze po co przyjechałam... Nigdy nie byłam w szpitalu z jakimś problemem... Tutaj pracuje mój lekarz więc pocieszam się ze może że względu na znajomość z nim nie wygonią mnie...
Nie mają prawa Cię wyśmiać. To ich obowiązek, żeby sprawdzić czy z Tobą i z dzidzia wszystko Ok. Ja pojechałam do szpitala z okropnym bólem brzucha a jak się okazało były to zaparcia. Lekarz wtedy uświadomił mnie, ze każdy niepokój mamy prawo konsultować z lekarzem, a w szpitalu bez wzgledu na nasz problem musza nam pomoc bo to ich obowiązek. Nic się nie martw. Jeśli będą nie mili zawsze możesz napisać skargę! Ściskam Cię mocno i mam nadzieje, ze pójdzie szybko z diagnoza ❤️
 
Witaj :) 🙃 ja biorę heparyne od początku a dziś 20+4 🤪 i sadze zastrzyki jedynie w brzuch tylko im wyżej bobas tym ja wyżej podaję 🤣 niedługo bede w cycki podawac😂😂😂
No właśnie to mnie martwi. Teraz skóra jeszcze jest taka, że się ją chwyci a co będzie później. Jak brzuch coraz większy i twardszy. 😬 no nic pożyjemy zobaczymy.
 
Czekam na oddziale w kolejce, dwie osoby przedemna ale nie ma lekarza bo aktualnie ma cesarkę. Strasznie boli mnie brzuch ale to chyba nerwy już teraz. Narazie jest spokój, różowy śluz został

Mocno trzymam kciuki ❤️
Komentarzami się nie przejmuj. Głupków nie sieją, sami się rodzą. Liczysz się Ty i maleństwo i to jest ważne 😘
 
Dziewczyny, potrzebuje jakiejś inspiracji. Chciałabym zrobić jakiś prezent dla przyjaciółki która ostatnio bardzo mnie wspiera w każdej sytuacji. Kiedy jestem chora, przyjeżdża z rosołkiem, kiedy jestem smutna pojawia się z paczka czekoladek, zawsze słucha i nigdy mnie nie ocenia bez względu na wszystko. Macie jakiś pomysł jak mogłabym jej podziękować? Myślałam o jakimś fajnym prezencie ale nic nie przychodzi mi do głowy. Sama ma półrocznego synka i jest sportowym świrem. Naprawdę każdemu życzę takiej duszyczki w swoim życiu jak Ona.
Macie może jakieś pomysły? 😍
 
Dziewczyny, potrzebuje jakiejś inspiracji. Chciałabym zrobić jakiś prezent dla przyjaciółki która ostatnio bardzo mnie wspiera w każdej sytuacji. Kiedy jestem chora, przyjeżdża z rosołkiem, kiedy jestem smutna pojawia się z paczka czekoladek, zawsze słucha i nigdy mnie nie ocenia bez względu na wszystko. Macie jakiś pomysł jak mogłabym jej podziękować? Myślałam o jakimś fajnym prezencie ale nic nie przychodzi mi do głowy. Sama ma półrocznego synka i jest sportowym świrem. Naprawdę każdemu życzę takiej duszyczki w swoim życiu jak Ona.
Macie może jakieś pomysły? 😍

Może jakiś pakiet zabiegów SPA? Peeling + masaż etc. Przy półrocznym dziecku pewnie chętnie się zrelaksuje i powinna już móc na kilka godzin je z kimś zostawić. 🙂 Ew. jakaś bransoletka np. Lilou z grawerem albo jakiś charms jeśli nosi Pandorę lub inną bransoletkę tego typu. 🙂
 
Ostatnio
Dziewczyny, potrzebuje jakiejś inspiracji. Chciałabym zrobić jakiś prezent dla przyjaciółki która ostatnio bardzo mnie wspiera w każdej sytuacji. Kiedy jestem chora, przyjeżdża z rosołkiem, kiedy jestem smutna pojawia się z paczka czekoladek, zawsze słucha i nigdy mnie nie ocenia bez względu na wszystko. Macie jakiś pomysł jak mogłabym jej podziękować? Myślałam o jakimś fajnym prezencie ale nic nie przychodzi mi do głowy. Sama ma półrocznego synka i jest sportowym świrem. Naprawdę każdemu życzę takiej duszyczki w swoim życiu jak Ona.
Macie może jakieś pomysły? 😍
Ja kocham masaże. Może taki voucher?
 
reklama
Przegapiłam laktatory 😪 a ja chciałabym elektryczny...jak to moja koleżanka mowi dojarkę 🤦‍♀️
Polecam Ci Lovi Prolactis, dwufazowy :)
 
Do góry