reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za niski przyrost?

Zupełnie niepotrzebnie [emoji847]
Beta piękna, na usg już na pewno widać zarodek więc nie stresuj się niepotrzebnie kolejnymi pomiarami
Rozumiem, trochę się uspokoiłam [emoji3526]
To dopiero 6 tydzień, jednak jak zobaczyłam dzisiejszy wynik to trochę się przestraszyłam, że nie było tego przyrostu 66% tylko 50%.
 
reklama
A ciekawosci dlaczego ginekolog kazał badać betę? Wcześniej nie oznaczałaś w ogóle? Ta wizyta za tydzień to będzie pierwsza wizyta?
 
Tylko czy na pewno te 50% jest w porządku, w 6 tygodniu ciąży?
Trochę jednak się martwię 🙁
zobacz proszę, co napisała zazuu. Ja też przeżyłam chwilę grozy, ale poszukałam w internecie i faktycznie potem beta rośnie już wolno i nie podwaja się. Nie używaj już kalkulatorów ciążowych! Stres bardziej szkodzi niż ta beta
 
zobacz proszę, co napisała zazuu. Ja też przeżyłam chwilę grozy, ale poszukałam w internecie i faktycznie potem beta rośnie już wolno i nie podwaja się. Nie używaj już kalkulatorów ciążowych! Stres bardziej szkodzi niż ta beta
Już nie będę nic obliczać, kalkulować, bo tak jak piszesz - stres bardziej mi zaszkodzi.
Mój wynik jak najbardziej mieści się w normie laboratoryjnej ☺️
 
reklama
Do góry