reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Dziewczyny czy, którejś z Was rozeszła się w ciąży blizna po cesarskim cięciu i co zalecali w tej sytuacji lekarze? Ja dziś się dowiedziałam, że mam rozejście na długości 4 cm. Pani doktor twierdzi, że spokojnie donoszę ciążę, ufam Jej i uspokoiła mnie ta informacja. Chciałabym jedynie dowiedzieć się czy któraś z Was miała taką sytuację i jak ona się rozwinęła.
 
A z jakiego powodu masz? Ja mam tylko oszczędzać się.
kurczę, nie dodała się moja odpowiedź :/
Mam niewydolność szyjki, lekarz założył pessar, na początku mówił, że mam się bardzo oszczędzać ale po założeniu sprawdzał jak się trzyma i stwierdzil, że jednak mam leżeć, bo jest nieciekawie :(
 
kurczę, nie dodała się moja odpowiedź :/
Mam niewydolność szyjki, lekarz założył pessar, na początku mówił, że mam się bardzo oszczędzać ale po założeniu sprawdzał jak się trzyma i stwierdzil, że jednak mam leżeć, bo jest nieciekawie :(
Ja mam się oszczędzać ze względu na rozejście blizny po cc.
Skonsultuj z innym lekarzem, bo niektórzy uważają, że taki ścisły rygor łóżkowy więcej szkodzi niż pomaga. Lepiej się bardzo oszczędzać ale jednak odrobinę się ruszać niż zupełnie leżeć.
 
reklama
Do góry