reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest coś nie tak ?

Ja wszystko robiłam prywatnie
Część badań wymusilam na ginekologu a pozostałe robiłam na własną rękę. Jest tutaj na forum wątek "Ciąża po poronieniu", tam dziewczyny są skarbnica wiedzy i dużo podpowiadają :)

Dziwię się że ginekodzy tak podchodzą do tematów poronień, jest to smutne bo kazda kobieta zrobi wszystko żeby zminimalizować ryzyko kolejnego niepowodzenia.
Tak będę musiała zrobić dla swojego spokoju.
Jeszcze teraz to co się dzieje w Polsce... Wszystko przeraża :( .

To bardzo smutne też nie rozumiem dlaczego tak ginekolodzy postępują. Najwidoczniej trafiłam na nieodpowiedniego i czas na zmiany :)
 
reklama
Tak że dopiero przy kolejnym poronieniu wtedy będziemy szukać przyczyny.. bo pierwsze poronienie było 6 lat temu i to nie ma nic wspólnego z tym drugim. Ja tak nie uważam.Tak muszę zrobić , właśnie rozglądam się za dobrym lekarzem :)
Po 2 poronieniach przysługują Wam kariotypy na NFZ, każde z Was bierze skierowanie od swojego lekarza POZ. A czy w grę wchodzi dojezdzanie do Opola na wizyty diagnostyczne?
 
Po 2 poronieniach przysługują Wam kariotypy na NFZ, każde z Was bierze skierowanie od swojego lekarza POZ. A czy w grę wchodzi dojezdzanie do Opola na wizyty diagnostyczne?
Właśnie coś czytałam na ten temat. Jeśli będzie trzeba to jasne. Wiem że u mnie w miejscowości nie robią żadnych badań genetycznych.
 
Właśnie coś czytałam na ten temat. Jeśli będzie trzeba to jasne. Wiem że u mnie w miejscowości nie robią żadnych badań genetycznych.
Poszukaj w necie namiar na poradnię niepłodności przy ulicy Reymonta w Opolu, zadzwoń i dowiedz się, jakie chcą skierowanie, czy tylko od kobiety, czy od mężczyzny też.
 
Do góry