reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Interpretacja wykresu

holenderka92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
26 Listopad 2021
Postów
855
Hej Dziewczyny,

To jest moj drugi cykl starań, poczytałam najpierw o śluzie, temperaturze i testach na owulacje, ale kiedy patrze na swoj wykres i test juz całkowicie zgłupiałam 🙈 czy jest jeszcze szansa na owulacje? Z wykresu temperatury powiedziałabym, że owulacja już była, ale dzisiaj zrobiłam testy i są one pozytywne jak nic, a jestem w 20dc. Niestety noe moge się regularnie przytulać z partnerem i takie rzeczy musimy planować, ostatni raz przytulaliśmy sie 19.12. Ale chyba nie skutecznie kiedy patrze na ten test..
 

Załączniki

  • 20211223_164828.jpg
    20211223_164828.jpg
    85,4 KB · Wyświetleń: 334
  • 20211223_163913.jpg
    20211223_163913.jpg
    873,8 KB · Wyświetleń: 179
reklama
Na jakiekolwiek efekty stosunku z 19.12 musiałabyś jeszcze trochę poczekać 🤣🤣 ilu dniowe masz normalnie cykle ? Owu moze sie przesunąć, robiłaś testy owu wcześniej?
 
Na jakiekolwiek efekty stosunku z 19.12 musiałabyś jeszcze trochę poczekać 🤣🤣 ilu dniowe masz normalnie cykle ? Owu moze sie przesunąć, robiłaś testy owu wcześniej?
Źle się wyraziłam 😊 miałam na myśli, że nie wstrzeliłam się z datą w owulacje, skoro teraz testy wychodza pozytywne 😊

Tak robiłam, w poprzednim cyklu test wyszedł pozytywny w 16dc. W tym nie miałam jeszcze pozytywnego testu, ale myślałam, że może nie udało mi sie owulacji uchwycić. W poprzednim cyklu test rano byl negatywny, po poludniu pozytywny i nastepnego dnia rano znow jasniejszy, teraz patrzyłam raz dziennie i "wyznaczylam" owulacje na podatawie temperatury🙈

Cykle mam 35 dniowe.
 
Ja temperatury nie mierze wiec tu się nie wypowiem, ale co do testów to dobrze jest robić je w każdym cyklu minimum 1-2 razy dziennie do pierwszego piku, wtedy zobaczysz jak to się pokrywa z temperaturą. Ja mam baaardzo krotki pik, ostatnio wylapałam o 18stej chyba, o 20 było już słabiej a o 22 koniec piku 🤣🤣 wiec ja w dni płodne robie testy za każdym razem jak ide siku. Trzeba być konsekwentnym z testami
 
Ja temperatury nie mierze wiec tu się nie wypowiem, ale co do testów to dobrze jest robić je w każdym cyklu minimum 1-2 razy dziennie do pierwszego piku, wtedy zobaczysz jak to się pokrywa z temperaturą. Ja mam baaardzo krotki pik, ostatnio wylapałam o 18stej chyba, o 20 było już słabiej a o 22 koniec piku 🤣🤣 wiec ja w dni płodne robie testy za każdym razem jak ide siku. Trzeba być konsekwentnym z testami
Ja też mialam krotki pik. Ba nawet testy nigdy nie wyszly mi Mega ciemne mimo Różnych firm jak juz ten pik był... Po prostu nasteony był o wiele jasniejszy i wiedziałam ze juz po... dlatego też robilam je 2 razy dziennie. Pokrywało sie z Temp. I bólem owulacyjnym. I śluzem.
Tutaj owu mozliwe ze jutro. Zobaczymy jak dalej temp będzie sie zachowywać.
 
Zobacz jak temperatura jutro, czy też będzie wyższa. Wolno u Ciebie rośnie, ale jak na moje to owulacja była około 19.
 
Jesli jutro wystapi owulacja, temperatura powinna jutro rano skoczyc czy sie obniżyć?
Przed owulacją temperatura może nieco spaść, po owulacji już tylko rośnie aż do okresu, chyba że jest ciąża to się utrzymuje wyżej. Na moje to u Ciebie owulacja była, jutro jak jeszcze trochę wzrośnie będzie to widoczne na wykresie.
 
Przed owulacją temperatura może nieco spaść, po owulacji już tylko rośnie aż do okresu, chyba że jest ciąża to się utrzymuje wyżej. Na moje to u Ciebie owulacja była, jutro jak jeszcze trochę wzrośnie będzie to widoczne na wykresie.
Zrobiłam po 4 godzinach jeszcze jeden test, teraz krecha jest jeszcze mocniejsza, wiec chyba jednak owulacja jutro albo pojutrze 🤔 do tego dostalam teraz na wieczor silnych boli w jajniku.. martwi mnie tylko fakt, ze owulacja tak pozno i ze jajeczko nie peknie.
 

Załączniki

  • 16402892781274483559549782250079.jpg
    16402892781274483559549782250079.jpg
    806,2 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Do góry