reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyspieszony okres

Magdalenakin

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Styczeń 2022
Postów
26
Witam, 13 grudnia współżyłam bez zabezpieczenia ( 21 dzień cyklu) , 17 grudnia dostałam okres ( był bardzo bolesny dwa dni i trwał ok 6 dni) prędzej niż powinnam bo moje cykle z ostatniego roku trwały po 28-38 dni a ten wychodzi że trwał tylko 24 dni. 13 i 14 stycznia zrobiłam test wyszedł negatywny. Czy po takim czasie testy powinny już wykryć ciażę ? Miała któraś z Was taki przypadek ?
 
reklama
Witam, 13 grudnia współżyłam bez zabezpieczenia ( 21 dzień cyklu) , 17 grudnia dostałam okres ( był bardzo bolesny dwa dni i trwał ok 6 dni) prędzej niż powinnam bo moje cykle z ostatniego roku trwały po 28-38 dni a ten wychodzi że trwał tylko 24 dni. 13 i 14 stycznia zrobiłam test wyszedł negatywny. Czy po takim czasie testy powinny już wykryć ciażę ? Miała któraś z Was taki przypadek ?
Skoro miałaś okres, testy negatywne to w czym problem? [emoji3166]
 
Witam, 13 grudnia współżyłam bez zabezpieczenia ( 21 dzień cyklu) , 17 grudnia dostałam okres ( był bardzo bolesny dwa dni i trwał ok 6 dni) prędzej niż powinnam bo moje cykle z ostatniego roku trwały po 28-38 dni a ten wychodzi że trwał tylko 24 dni. 13 i 14 stycznia zrobiłam test wyszedł negatywny. Czy po takim czasie testy powinny już wykryć ciażę ? Miała któraś z Was taki przypadek ?
Na jakiej podstawie podejrzewasz ciążę? Ten stosunek był w dni płodne?
 
reklama
Tego nie wiem bo cykle miałam roznie 28-38 dni. Stosunek był w 21 dniu cyklu a 25 dnia cyklu dostałam okres.
Dostałaś miesiączkę więc w ciąży nie jesteś. Tym bardziej, że stosunek był 4 dni przed miesiączką, czyli w czasie niepłodnym. Taka rozbieżność w długości cykli (10 dni) to podstawa do wizyty i lekarza, zwłaszcza jeżeli staracie się o dziecko bo niestety nie jest to normalne.
 
Do góry