reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mala glowa

reklama
A jak reszta pomiarów? Przede wszystkim brzuszek? Lekarz ma dobry sprzęt i nie ma mowy o po prostu złym pomiarze? No i co lekarz na to?
 
A miałaś badane przepływy? Łożysko jest wydolne? Badania prenatalne wyszły ok? Moja znajoma miała podobnie przy cukrzycy ciążowej w ciąży, główka mniejsze o jakieś 3 tyg. Wszystko skończyło się dobrze ale miała częstsze USG.
A co na to twój lekarz?
Dla pociesznie to już wysoka ciąża i jak coś bezpiecznie malucha wyciągną 😌
 
A miałaś badane przepływy? Łożysko jest wydolne? Badania prenatalne wyszły ok? Moja znajoma miała podobnie przy cukrzycy ciążowej w ciąży, główka mniejsze o jakieś 3 tyg. Wszystko skończyło się dobrze ale miała częstsze USG.
A co na to twój lekarz?
Dla pociesznie to już wysoka ciąża i jak coś bezpiecznie malucha wyciągną 😌
Tak mialam i wyszło ok. Na prenatalnych bylam w Polsce w 20 tyg I było wszystko Perfect.Mam cukrzycę ciazowa Ale pod kontrolą.Wlasnie mają wywoływać za tydzień.Jest taka drobna tłumacza ze ja jestem mała to i ona Ale te wymiary głowy brzucha mnie niepokoja. Tylko dlugos nóg jest zgodna z tygodniem
 
Tak mialam i wyszło ok. Na prenatalnych bylam w Polsce w 20 tyg I było wszystko Perfect.Mam cukrzycę ciazowa Ale pod kontrolą.Wlasnie mają wywoływać za tydzień.Jest taka drobna tłumacza ze ja jestem mała to i ona Ale te wymiary głowy brzucha mnie niepokoja. Tylko dlugos nóg jest zgodna z tygodniem
Jeśli wszystko wyszło ok to myślę że nie ma się co martwić. A to wyszło teraz dopiero, na tym ostatnim USG tak?
Ja myślę że jednak to blad pomiaru. Mi też mówili że nie urodzę dużego dziecka bo ja jestem chuda i drobna i tak też się stało, mała urodziła się mała z długimi nogami do niebia 🤣 także coś w tym jest. Nie stresuj się bo za tydzień już będziesz tulić maleństwo a to twoje zamrtwianie będzie tylko wspomnieniem. Daj znać jak urodzisz. trzymam kciuki 💪
 
Jeśli wszystko wyszło ok to myślę że nie ma się co martwić. A to wyszło teraz dopiero, na tym ostatnim USG tak?
Ja myślę że jednak to blad pomiaru. Mi też mówili że nie urodzę dużego dziecka bo ja jestem chuda i drobna i tak też się stało, mała urodziła się mała z długimi nogami do niebia 🤣 także coś w tym jest. Nie stresuj się bo za tydzień już będziesz tulić maleństwo a to twoje zamrtwianie będzie tylko wspomnieniem. Daj znać jak urodzisz. trzymam kciuki 💪
Dzięki Kochana!🙂od paru usg mowia ze mała.Bylam u polskiego lekarza to była mniejsza tylko o tydzień a tu teraz główka odpowiadająca 33 tygodniowi to aż mnie wrylo.Ale źle mysli odganiam.
 
Dzięki Kochana!🙂od paru usg mowia ze mała.Bylam u polskiego lekarza to była mniejsza tylko o tydzień a tu teraz główka odpowiadająca 33 tygodniowi to aż mnie wrylo.Ale źle mysli odganiam.
Odganiaj te myśli póki masz czas bo za tydzień nie będzie czasu na nic 😀
Wszystko wskazuje na ten błąd pomiaru. U mnie też był błąd pomiaru. USG zaniżyło wagę dziecka o pół kilo. Takie te sprzęty są niedokładne
 
reklama
Dziewczyny 38+2dni.Martwia mnie wymiary BPD:90mm HC:306mm AC:309mm FL:72mm z tego wynika że rozmiar glowki odpowiada 33tygodniowi..Czy ktoś miał podobnie?
Myślę, że jeśli byłoby coś nie tak to lekarz by cię musiał poinformować. Może jakaś prywatną wizyta? Czasem warto iść,aby się nie stresować.
U mnie na samym początku ciąży były różnice, według miesiaczki zarodek był za mały też się stresowałam ale wszystko perfekt.
 
Do góry