reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie prawdopodobieństwo wpadki?

Grabarzenka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2020
Postów
536
Miasto
Poznań
Hej dziewczyny!
Wracam, bo jesteście niezawodne a zastanawiam się na ile mogliśmy z mężem wpasc...
Jestem równo rok po porodzie, byłam pewna, że owulację już miałam a tu niespodzianka- przesunęła się.
Uprawialiśmy seks wczoraj przez pół godziny (więc na prawdę długo i intensywnie), finalnie do wytrysku wewnątrz nie doszło. Jednak okazało się dziś rano, że dosłownie kilka godzin po stosunku miałam owulację. Skąd wiem? U mnie owulacje są bardzo charakterystyczne: mega ból jajników i podbrzusza, bardzo dużo śluzu owulacyjnego.
Jeśli wpadka istnieje to właśnie przytrafiła mi się wczoraj. Jaka jest w ogóle szansa na zajście w ciążę bez wytrysku?
Nie zabezpieczamy się wcale.
Pozdrawiam!
 
reklama
Szanse są zawsze jeśli nie było zabezpieczenia. Nie wierzę że nie wiesz o tym , że ,,finalny wytrysk w środku" to nie jedyna możliwość wydostania się plemnika z członka.
 
Każdy seks bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. Zawsze mogłaś wziąć dzisiaj tabletkę "po" jeżeli ciąży nie chcesz
 
Mogłaś zajść, ale ja tak się " zabezpieczam " pd 2.5 roku i wpadki nie zaliczyłam, ale ja mam problem z 2 faca cyklu ,więc nawet mi to pasuje , Tobie nie pozostaje nic ,jak czekać 2 tyg i zrobić test
 
Mogłaś zajść, ale ja tak się " zabezpieczam " pd 2.5 roku i wpadki nie zaliczyłam, ale ja mam problem z 2 faca cyklu ,więc nawet mi to pasuje , Tobie nie pozostaje nic ,jak czekać 2 tyg i zrobić test
To my się tak „zabezpieczaliśmy” 10 lat i tez nie było wpadki 😊 a nigdy nie patrzyłam nawet czy to płodne czy niepłodne.
 
Ja zaszłam w ciążę podczas takiego stosunku pół roku po porodzie. Wszystko jest możliwe.
 
Szanse są zawsze jeśli nie było zabezpieczenia. Nie wierzę że nie wiesz o tym , że ,,finalny wytrysk w środku" to nie jedyna możliwość wydostania się plemnika z członka.
Jasne tylko zastanawiam się na ile przypadków to się w ogóle zdarza.
Każdy seks bez zabezpieczenia może skutkować ciążą. Zawsze mogłaś wziąć dzisiaj tabletkę "po" jeżeli ciąży nie chcesz
Akurat wychodzimy z zabezpieczenia, że jak będzie to będzie choć wolała bym trochę popracowac, bo dopiero co wróciłam po pierwszej ciąży 😛
Ja zaszłam w ciążę podczas takiego stosunku pół roku po porodzie. Wszystko jest możliwe.
Właśnie trochę się obawiam bo ponoć po ciąży jest prościej zajść w ciążę. Nie wiem ile w tym prawdy. Jutro będę równo rok po porodzie :)
 
Jasne tylko zastanawiam się na ile przypadków to się w ogóle zdarza.

Akurat wychodzimy z zabezpieczenia, że jak będzie to będzie choć wolała bym trochę popracowac, bo dopiero co wróciłam po pierwszej ciąży 😛

Właśnie trochę się obawiam bo ponoć po ciąży jest prościej zajść w ciążę. Nie wiem ile w tym prawdy. Jutro będę równo rok po porodzie :)
Mi też ginekolog powiedziała że po ciąży organizm jest nastawiony na kolejną ciążę i łatwiej zajść dlatego trzeba uważa.
 
reklama
Do góry