reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przed okresem, cykl stracony?

Yukira

Aktywna w BB
Dołączył(a)
20 Styczeń 2019
Postów
75
Cześć
Zasadniczo nie było by tematu jednak nurtuje mnie jedna sprawa a mianowicie do okresu pozostało mi 5 dni, brzuch od poniedziałku pobolewa jak na okres a dzisiaj podczas podcierania zauważyłam biały mleczny śluz nie było by to dziwne bo zawsze przed okresem tak mam tylko że był lekko podbarwiony na jasny róż i co najważniejsze niteczka krwi. Nigdy tak szybko mi się okres nie zaczynał nie wspominając o plamieniach (zazwyczaj mam je dzień przed okresem ) .Nie nastawiam się jakoś zbytnio na to że może się udało ale jestem w trakcie leczenia tarczycy ( za wysoka zaczynałam z 5,401 miesiąc temu 4,305 za tydzień idę badać Pani doktor kazała zmniejszyć mi do 2 bo to optymalne by zajść w ciążę) .
Moim zdaniem to sprawka progesteronu no zobaczymy co będzie dalej . Nadzieja zawsze u mnie jest :/
 
reklama
Ja ok. 2 dni przed terminem @ miałam standardowe "ćmienie" jak na okres, plus delikatne plamienia i też myślałam, że cykl stracony, że okres się rozkręca. Cykl okazał się jednak tym szczęśliwym ;) Poczekaj parę dni i zrób test, ale na dobrą sprawę żadne objawy teraz ci nie powiedzą, czy ciąża jest, czy jej nie ma. Trzymam kciuki.
 
Ja w dniu spodziewanej miesiączki miałam delikatne plamienie ale to takie dosłownie nitka jasnego beżu myślę sobie okres się rozkręca i od razu wklepałam 5 dni w kalendarzyku ale na drugi dzień cisza na trzeci tak samo już wiedziałam że coś się świeci ale odczekalam troszkę żeby się nie rozczarować tym bardziej bo za mną 3 poronienia na wczesnym etapie.
Ale to była jednorazowa akcja z nitka jasnego beżu.

No i moja fasolka jest ze mną 13 tydzień i 3 dzień ❤❤❤
 
I też miałam bóle podbrzusza i wrażenie że zaraz chlustnie ze mnie ale na szczęście okres nie przyszedł a usg pokazało że rozwija się piękna ciąża ❤
 
Ja ok. 2 dni przed terminem @ miałam standardowe "ćmienie" jak na okres, plus delikatne plamienia i też myślałam, że cykl stracony, że okres się rozkręca. Cykl okazał się jednak tym szczęśliwym ;) Poczekaj parę dni i zrób test, ale na dobrą sprawę żadne objawy teraz ci nie powiedzą, czy ciąża jest, czy jej nie ma. Trzymam kciuki.
Tylko że ja co miesiąc mam pobolewanie podbrzusza zazwyczaj zaczyna się 7 dni przed okresem, od 2 dni jeszcze piersi doszły ale to u mnie typowe że do przyjścia okresu bola a jak już dostane to przechodzi. Nie nastawiam się bo już dosyć długo współżyję bez zabezpieczeń ale dopiero niedawno zaczęłam się leczyć . ( może faktycznie tarczyca blokowała mój organizm ) no ale nic innego mi nie pozostało jak tylko czekać ;)
 
Ja w dniu spodziewanej miesiączki miałam delikatne plamienie ale to takie dosłownie nitka jasnego beżu myślę sobie okres się rozkręca i od razu wklepałam 5 dni w kalendarzyku ale na drugi dzień cisza na trzeci tak samo już wiedziałam że coś się świeci ale odczekalam troszkę żeby się nie rozczarować tym bardziej bo za mną 3 poronienia na wczesnym etapie.
Ale to była jednorazowa akcja z nitka jasnego beżu.

No i moja fasolka jest ze mną 13 tydzień i 3 dzień ❤❤❤
Gratuluję i życzę zdrówka ;) Ja się nie nastawiam poczekam co ma być to będzie
 
raczej nie będę robiła testu bo ile ja już na nie wydałam, staram się już dosyć długo o ciążę poczekam do poniedziałku zobaczymy co będzie
Ja również bałam się zrobić test ale bardziej ze względu na rozczarowanie.
3 poronienia za mną w każdej z tej ciąży coś się działo od początku zwykle delikatne plamienia na brązowo/ jasny róż.
Lekarz - leki i tak później nic z tego nie było.

Zwyczajnie się bałam że kolejny raz się rozczaruje. Idąc na wizytę po pozytywnym teście nie robiłam bety bałam się że pani doktor powie ze przykro mi ale znów się nie udało ciąża się rozwija.

A tu proszę usłyszałam pierwszy raz bicie serduszka w 6 tyg i 5 dniu ❤❤❤
 
reklama
I też miałam bóle podbrzusza i wrażenie że zaraz chlustnie ze mnie ale na szczęście okres nie przyszedł a usg pokazało że rozwija się piękna ciąża ❤
Tylko że Ja do okresu mam 5 dni i to że zobaczyłam tę niteczkę krwi zaciekawiło mnie i dało nadzieję że jednak a się uda ^^
 
Do góry