reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zapalenie pęcherza w 36 tygodniu ciąży

ewake78

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Maj 2022
Postów
33
Jak nie urok, to....
Dopiero co wyleczyłam Macmirorem infekcje intymne, a dostałam b. ostrego zapalenia pęcherza. W badaniu ogólnym b. liczne bakterie i azotyny, w posiewie - a jakże! - Escherichia coli:/ Lekarz kazałam brać Furaginę. 1 dnia była poprawa, ale teraz jest 4 dzień i zakażenie niestety nie odpuszcza!! I tak muszę się przemęczyć przez weekend, aż do poniedziałku, kiedy to mam lekarza. Ma mi dać antybiotyk wg antybiogramu... Boję się, by to do tego czasu nie przeszło na nerki, ponoć w ciąży często tak się niestety zdarza :/ A do porodu już tak blisko. Boję się i chcę to koniecznie wyleczyć do 37 tygodnia. Pocieszcie mnie trochę:)
 
reklama
Trzeba zrobić wszystko, żeby wyleczyć infekcje. Na szczęście jesteś już w bezpiecznym tygodniu, gdyby miał się rozpocząć poród. Pij dużo wody, sok z żurawiny :)
 
Trzeba zrobić wszystko, żeby wyleczyć infekcje. Na szczęście jesteś już w bezpiecznym tygodniu, gdyby miał się rozpocząć poród. Pij dużo wody, sok z żurawiny :)
Tak. Jejku, nie wyobrażam sobie porodu z tym g.... Bardzo cierpię, mam okropne objawy:( ostry stan jest cholernie nieprzyjemny. Mam nadzieję, że mi da lek, który zadziała
 
Tak. Jejku, nie wyobrażam sobie porodu z tym g.... Bardzo cierpię, mam okropne objawy:( ostry stan jest cholernie nieprzyjemny. Mam nadzieję, że mi da lek, który zadziała
Znam ten ból. U mnie zapalenie zawsze na bogato, z krwią w moczu. Furagina pomaga. Na szczęście ciążę przeżyłam bez infekcji
 
Znam ten ból. U mnie zapalenie zawsze na bogato, z krwią w moczu. Furagina pomaga. Na szczęście ciążę przeżyłam bez infekcji
Oj, współczuję :( No mnie też z reguły pomagała, ale teraz w ciązy jakoś trudniej. Chyba antybiotyk będzie grany. I tak brzuch ciągnie i przez ciążę chce się sikać, a do tego jeszcze to... my kobiety to mamy naprawdę ciężko czasami
 
Tez miałam zapalenie pęcherza w 38tc, ale nie było tak turbo boleśnie. 16.02 zaczelam brać antybiotyk a 17. 02 urodziłam córkę 🙈 będzie dobrze, już niedługo 😉
 
Do góry