reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Cześć wszystkim! Witam się nieśmiało🥰 wczorajszy test pozytywny, dwie grube krechy🙊 ostatni okres 12 maja czyli z moich obliczeń to 5 tc. Odnośnie tarczycy bo widziałam ze ktoś się pytał o leki to zaczęłam leczenie dopiero 10 dni temu dawka 25 Euthyrox (tsh 7.78!!! badane 6 czerwca). Od razu zadzwoniłam dzisiaj do mojej endykrynolog i zwiększyła mi dawkę do 50 narazie i zobaczymy jakie wyniki będą za 3 tygodnie..
Na betę pójdę w poniedziałek a do ginekologa mam zamiar iść jakoś w 7 tc bo wcześniej chyba nie ma sensu🙈Zobacz załącznik 1415367

Ale piękna krecha 😊😊
Trzymam kciuki za bete 😊
 
reklama
Ja pierwszą ciaze prowadziłam prywatnie, niestety bylam zadowolona tylko do połowy ciąży, potem już ewidentnie liczyła się tylko kasa.
Teraz tez prywatnie, ale u innego lekarza. Ceny niestety powalają 🥺

U mnie dzisiaj 5+0. Jutro wizyta, troszke stresuje się tym bardziej że jakoś te moje objawy nie za bardzo mi doskwierają, ale co ma być to będzie, na pewne rzeczy wpływu nie mamy.

Jedynie jestem az zszokowana moim apetytem.. albo raczej jego brakiem. Nie mam mdlosci i wymiotów, ale spadek apetytu jest niemożliwy. Do takiego stopnia, że rano zjem kromkę chleba z czymś lekkim i popije wodą. Zawsze była kawa lub herbata a teraz nawet smak nie przyjdzie, do tego jakies wypasione śniadanko. Zmuszam się jesc chociaz owoce aby troche wiatmin dostarczyć. Jak u was z apetytem? 😊
 
Witam się i ja😁
Kilka dni temu zrobiłam betę i wyszło że wczesniutka ciąża .. test ciążowy pokazał dziś dwie dość widoczne kreski bo wcześniej ta druga była ledwo widoczna . A więc nieśmiało zaczynam się cieszyc 😁 jutro mam zamiar umówić się do ginekologa ale będzie to pewnie dopiero w połowie lipca. Podpowiedzcie mi jakie witaminy bierzecie oprócz kwasu foliowego .
 
Ja pierwszą ciaze prowadziłam prywatnie, niestety bylam zadowolona tylko do połowy ciąży, potem już ewidentnie liczyła się tylko kasa.
Teraz tez prywatnie, ale u innego lekarza. Ceny niestety powalają 🥺

U mnie dzisiaj 5+0. Jutro wizyta, troszke stresuje się tym bardziej że jakoś te moje objawy nie za bardzo mi doskwierają, ale co ma być to będzie, na pewne rzeczy wpływu nie mamy.

Jedynie jestem az zszokowana moim apetytem.. albo raczej jego brakiem. Nie mam mdlosci i wymiotów, ale spadek apetytu jest niemożliwy. Do takiego stopnia, że rano zjem kromkę chleba z czymś lekkim i popije wodą. Zawsze była kawa lub herbata a teraz nawet smak nie przyjdzie, do tego jakies wypasione śniadanko. Zmuszam się jesc chociaz owoce aby troche wiatmin dostarczyć. Jak u was z apetytem? 😊
U mnie narazie wszystko normalnie czuje się jak wcześniej🥰 jedyne co to piersi mam powiększone i bolą i średnio 3 razy dziennie mam kilka sekund takie bóle jak na okres ale to podobno normalne😂
 
Komentarz gościnny: Cześć dziewczyny, jestem październikową mamą 2022 ale i mamą półtorarocznego chłopca. Mam na sprzedaż wózek Cybex Balios S Lux z adapterami do fotelika Avionaut Pixel, uchwytem na kubek i parasolką. Gdyby któraś z Was była zainteresowana to dajcie znać :)
 
Ja biorę pragnę plus , biorę jeszcze te witaminki z dha, do tego magnez z b6. Tak mi zaleciła lekarka po pierwszej wizycie i tak też brałam w poprzednich ciążach. Teraz największe zapotrzebowanie jest na kwas foliowy ;) 😉 w poprzedniej ciazy brałam też dość szybko żelazo, bo miałam słabą hemoglobinę, ale to wyjdzie dopiero po badaniach. Ja na swoje pierwsze idę już jutro i trochę się stresuje, bo na nfz to jest reżim😅Tydzień temu pierwsza wizyta, teraz kazali ni się stawić na badania we wtorek, ale ja nie mogę i pójdę jutro.. mam nadzieję, że mi zrobią....bo tam w tej poradni to wszyscy nafochani i łaskę robią, straszne to 😅
 
Ja biorę pragnę plus , biorę jeszcze te witaminki z dha, do tego magnez z b6. Tak mi zaleciła lekarka po pierwszej wizycie i tak też brałam w poprzednich ciążach. Teraz największe zapotrzebowanie jest na kwas foliowy ;) 😉 w poprzedniej ciazy brałam też dość szybko żelazo, bo miałam słabą hemoglobinę, ale to wyjdzie dopiero po badaniach. Ja na swoje pierwsze idę już jutro i trochę się stresuje, bo na nfz to jest reżim😅Tydzień temu pierwsza wizyta, teraz kazali ni się stawić na badania we wtorek, ale ja nie mogę i pójdę jutro.. mam nadzieję, że mi zrobią....bo tam w tej poradni to wszyscy nafochani i łaskę robią, straszne to 😅
Dzięki muszę zakupić jakieś witaminy póki nie dostanę się do lekarza. Myślę może też zrobię sobie kolejną betę i morfologię żeby już iść do lekarza z wynikami
 
reklama
Ja dziś umieram,nie dość że żar leję się z nieba,to jestem tak ospała że masakra tak już od jakiś 4 dni mam, wracam z pracy i parę minut po 20 już mnie nie ma 🤣
Co do objawów to widzę że każda ciążę przechodzę inaczej. Na poprzednim usg dostałam opiernicz od lekarza bo wyłam że nie mam żadnych objawów oprócz bólu piersi. Zaczął mnie opierniczac że powinnam się cieszyć że nie wymiotuje a nie szukać problemów i się denerwować. W ciąży z córkami non stop wymioty,z synem nic tak jak teraz..
Co do witamin to biorę Mama Dha premium i Wit D3 -4 tys jednostek.
Myślę czy nie brać jakiegoś magnezu bo strasznie drętwieją mi ręce,ale chyba poczekam do piątkowej wizyty u lekarza.
 
Do góry