reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2023

Dziewczyny podpowiedzcie co robicie na obiad? Przez moje mdłości totalnie nie mam na nic ochoty a przez to zero pomysłów. Córka w sklepie wybrała fasolkę ale co dalej🤦‍♀️ Mam ostatnio wyrzuty że kiepsko jemy, to jakiś catering, to szybki obiad. W niedzielę się zmotywowałam by zrobić babeczki na podwieczorek i pizzę naszą ulubioną na kolację. Więc między czasie lądowałam w WC :/
Macie jakieś swoje hity na szybkie i zdrowe obiady, które też lubią dzieci?
Z obiadem to i ja mam problem mimo że jem wszystko ale gorzej z pomysłem. Tymbardziej jak jest upał to staram się Tobie coś szybkiego bo to nie da rady za długo wystać przy garach goracych
 
reklama
No to być może coś ominęłam. Moim zdaniem albo tu albo
Bo jak będą dwie to nie wszyscy będą zaglądać na dwie wtedy. I się zrobi na jednej cicho i na drugiej
no u nas trzy lata ponad tak są tu i tu i w dwóch się coś dzieje może to kwestia osób czy chcą się udzielać . Pewnie i tak nie kotew z nas zrezygnuje pewnie z bb ,bo jest trochę skomplikowane tu pisać przyznam i ogarnąć poprzednie posty kto co pisal
 
2 czy 3 osoby były za fb a reszta ze tu
Najwyraźniej coś przeoczyłam. Po prenatalnych mogę utworzyć grupę na fb i po prostu w pw tutaj zainteresowane dziewczyny podadzą swoje dane do wyszukania na fb i pododaję do grupy. Jeśli ktoś jest chętny taką grupę utworzyć wcześniej i pozapraszac, to dajcie znać, bo ja prenatalne mam 16/08 dopiero. A tutaj do aniaslu trzeba napisać, jak już któraś wspomniała.
 
no u nas trzy lata ponad tak są tu i tu i w dwóch się coś dzieje może to kwestia osób czy chcą się udzielać . Pewnie i tak nie kotew z nas zrezygnuje pewnie z bb ,bo jest trochę skomplikowane tu pisać przyznam i ogarnąć poprzednie posty kto co pisal
No nie da się faktycznie. Żeby wrócić trzeba cofać się i zanim się znajdzie to porazka. To najwyżej jak zrobicie na fb to zaloze sobie specjalnie konto tylko dla forum naszego i tyle. Będziecie wiedzieć że to ja i mnie wpuścicie. Bo ja ogólnie fb nie potrzebuje 😂
 
no u nas trzy lata ponad tak są tu i tu i w dwóch się coś dzieje może to kwestia osób czy chcą się udzielać . Pewnie i tak nie kotew z nas zrezygnuje pewnie z bb ,bo jest trochę skomplikowane tu pisać przyznam i ogarnąć poprzednie posty kto co pisal
U nas dwa lata dwie grupy i w obu piszą dziewczyny. Tylko w tej z 2014 już cicho, a z tego roku syn mój jest.
 
Najwyraźniej coś przeoczyłam. Po prenatalnych mogę utworzyć grupę na fb i po prostu w pw tutaj zainteresowane dziewczyny podadzą swoje dane do wyszukania na fb i pododaję do grupy. Jeśli ktoś jest chętny taką grupę utworzyć wcześniej i pozapraszac, to dajcie znać, bo ja prenatalne mam 16/08 dopiero. A tutaj do aniaslu trzeba napisać, jak już któraś wspomniała.
trzeba napisać i zrobić listę i aniaslu będzie chciała też tutaj admina grupy więc nie wiem kto będzie chętny . Ja już kiedyś byłam dla mnie to za dużo roboty było ,bo dziewczyny nie raz znikały a inne chciały by usunąć z grupy skoro ktoś się dłużej nie udziela i tam musialam ciągle robić nowe listy 🙈
 
No nie da się faktycznie. Żeby wrócić trzeba cofać się i zanim się znajdzie to porazka. To najwyżej jak zrobicie na fb to zaloze sobie specjalnie konto tylko dla forum naszego i tyle. Będziecie wiedzieć że to ja i mnie wpuścicie. Bo ja ogólnie fb nie potrzebuje 😂
kiedyś lepsze było to bb i znów coś zmienili chodzi mi o apke . Ja w apce nie mogę pisać ,bo nie widzę co pisze jak mam włączona klawiaturę 😑
 
reklama
Do góry