reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki dla rocznego dziecka

Dziękuję, mi też się miło zrobiło, jak sobie do tego wróciłam. Rzadko mam na to czas. Podbudowało to moje morale 😜.
My mamy drewniana piaskownice z zamykaniem, żeby koty się nie załatwiały. Już 3 rok stoi. Na murowanym fundamencie. Ale można na kafelkach, albo płytkach postawić. Byle bezpośrednio na trawie nie stała. Dużo sama robię. Mamy taki plotek i wspinaczki. Kobieta też potrafi 💪
Woooow szacun! 😍😍😍 to wszystko wygląda pełna profeska! Brawo Mama! 👏
 
reklama
Żeby nie było tak pięknie to piaskownica przyszła z allegro, trzeba było tylko pomalować i skręcić deski, sznurki też trzeba było poskładać i powiesic. Ale mostek robiliśmy od zera z moim tatą 😜💪
 
Dziękuję, mi też się miło zrobiło, jak sobie do tego wróciłam. Rzadko mam na to czas. Podbudowało to moje morale 😜.
My mamy drewniana piaskownice z zamykaniem, żeby koty się nie załatwiały. Już 3 rok stoi. Na murowanym fundamencie. Ale można na kafelkach, albo płytkach postawić. Byle bezpośrednio na trawie nie stała. Dużo sama robię. Mamy taki plotek i wspinaczki. Kobieta też potrafi 💪
Dlaczego nie może stać na trawie ? Pytam bo ja mam postawiona na folii
 
Ja polecam farmę z chicco. Była przeznaczona dla kolegi na pierwsze urodziny ale młodemu tak się spodobała ze i do domu kupiliśmy. Obydwaj chłopcy zachwyceni :). Muczy, śpiewa i ma elementy do naciskania/ciągnięcia. Mały spędza dużo czasu sam przy niej, jak ja coś ogarniam.
 

Załączniki

  • 5717F37C-91F6-4FF4-BA8A-DFDDEDC1B6AE.jpeg
    5717F37C-91F6-4FF4-BA8A-DFDDEDC1B6AE.jpeg
    200,2 KB · Wyświetleń: 33
Ja polecam farmę z chicco. Była przeznaczona dla kolegi na pierwsze urodziny ale młodemu tak się spodobała ze i do domu kupiliśmy. Obydwaj chłopcy zachwyceni :). Muczy, śpiewa i ma elementy do naciskania/ciągnięcia. Mały spędza dużo czasu sam przy niej, jak ja coś ogarniam.
Muszę przyznać, że ciekawie to się przedstawia 🤩 Na pewno będę chciała przyjrzeć się bliżej tej zabawce, a przy okazji powiesz mi, czy ma opcję językową?
 
Muszę przyznać, że ciekawie to się przedstawia 🤩 Na pewno będę chciała przyjrzeć się bliżej tej zabawce, a przy okazji powiesz mi, czy ma opcję językową?
Ma, polski i angielski. Są też różne opcje: dźwięki zwierząt, piosenki, liczby. Mój mały najbardziej lubi słoneczko za które można pociągać i wtedy oprócz muzyki zmieniają się kolory na kółku. Myślałam ze łatwiej będzie mu naciskać zwierzątka, ale jednak najpierw załapał to pociąganie. Pomyślałam też, że będzie dobra dla niego bo wymaga wyższego opierania się na rękach, sięgania wyżej niż zabawki, które są płaskie na ziemi. A pracujemy z fizjoterapeutą nad przygotowaniem go do siadu, bo ma pewne trudności i nie zbiera się sam do podpierania :). A przy farmie rzeczywiście chętniej podnosi się wyżej by dosięgnąć.
 

Załączniki

  • 330EF169-5854-476C-80D5-9AF4FAF71BCD.jpeg
    330EF169-5854-476C-80D5-9AF4FAF71BCD.jpeg
    528,1 KB · Wyświetleń: 27
Ma, polski i angielski. Są też różne opcje: dźwięki zwierząt, piosenki, liczby. Mój mały najbardziej lubi słoneczko za które można pociągać i wtedy oprócz muzyki zmieniają się kolory na kółku. Myślałam ze łatwiej będzie mu naciskać zwierzątka, ale jednak najpierw załapał to pociąganie. Pomyślałam też, że będzie dobra dla niego bo wymaga wyższego opierania się na rękach, sięgania wyżej niż zabawki, które są płaskie na ziemi. A pracujemy z fizjoterapeutą nad przygotowaniem go do siadu, bo ma pewne trudności i nie zbiera się sam do podpierania :). A przy farmie rzeczywiście chętniej podnosi się wyżej by dosięgnąć.
Powiem szczerze, że to kolejna top pozycja na liście, mam w czym wybierać, bo dostaję tu duuużo propozycji 😁 Mamy do wyboru już Arkę, książeczkę farmę, teraz doszła ta farma. Ale ta zabawka zdecydowanie urzeka mnie tym, że ma dużo farmerskich zwierzątek i odgłosów tak jak tu piszesz i super, że dwujęzyczna. No to teraz będę miała zagwozdkę co tu by wybrać młodej. W ogóle to świetnie, że pomaga przy okazji młodemu w osiągnięciu wysokiego podporu 😊 My też mieliśmy problem z siadem, więc doskonale Cię rozumiem, ale nie martw się, ćwiczenia i takie właśnie zainteresowanie wyższymi kolorowymi zabawkami w celu wypracowania podporu z pewnością pomoże. Trzymam kciuki, u nas się z samodzielnym udało w 11 m-cu, ze stabilnym ok.8 m-ca, długo to zajęło, dużo nad młodą pracowaliśmy, ale opłaciło się- siadła i zaraz po tym ze wszystkim innym sie konkretnie bujnęło.
 
reklama
Dziewczyny, jak ja Wam zazdroszczę podwórka. Ja z dziećmi ciągle po mieście chodzę, tylko u babć podwórko mają. A tam tylko piaskownice i huśtawki, bo to łatwo było postawić.
Podoba mi się ta farma z Chicco. Akurat szukam inspiracji na przyszły miesiąc 🙂
Na razie córka uwielbia jeździk na 4 kołach, kostka aktywności i bębenek z Vtech. I zabawkową drewnianą kuchnię, garnki, warzywa na magnes, deskę i nóż.
 
Do góry