reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ANTYKONCEPCJA: po porodzie, dla karmiących i nie tylko :-)

dziś gin zapisał mi odpowiednik cerazette tylko o 14 zł tańszy...
skład i wszystko to samo... Różnią się ceną i nazwą... Azalia się nazywa. Jakaś nowośc na rynku.
 
reklama
Jagna właśnie po zastrzyku są często problemy z zajściem w ciąże
Ja biorę Mercilon..................już od 4 miesięcy i czuję się super i nie tyje po nich, nie mam też żadnych wahań nastroju
 
esti, ten mercilon to tabletki? dla karmiących?
ja biore cerazette ale boję się że te problemy z żołądkiem mogą być od nich właśnie, bo ja mam bardzo wrażliwy żołądek, zastrzyku nie chcę bo nie wiem kiedy będę chciała zajść w ciążę, no i te ewentualne konsekwencje których nie da się przewidzieć ani wycofać przez 3 miechy, gumek nie lubię no i co teraz?:confused:
 
Ja po pierwszej ciąży brałam mikrogenum przestałam brać jak zaczeliśmy sie starać o drugiego dzidziusia i teraz już niekarmie i wróciłam zpowrotam do mikrogenum.
 
Wiecie co, słyszałam żesą różne szkoły i rozmaite punkty widzenia, ale nie sądzę żeby matka karmiącapowinna zabezpieczać się tabletkami . Przecież wszystko co jemy, co pijemy itd. Znajdzie się potem pośrednio w mleku. To na pewno może w jakiś sposób wpływać na jakość pokarmu. Nie wierzę, żeby miało być inaczej...
 
a mi sie wydaje ze skoro lekarze je przepisuja to czemus maja sluzyc i sa specjalne jedno skladnikowe jesli sie nie myle dla karmiacych, jesli sie myle poprawcie mnie. jest wiele kobiet ktore chca uprawiac sex a nie chca sie "kocic" jak myszki.
 
reklama
Do góry