reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak rozwijaja sie nasze maluszki?

Super się rozwijają wasze dzieciaczki!!!
No to ja też się pochwalę... Bartuś trzyma cały czas główkę w górze jak jest na brzuszku a że ostatnio udało mu się obrócić z powrotem na plecki przy odpowiednim ułożeniu rączek to teraz próbuje to wykorzystać i cały czas się siłuje leżąc na brzuszku. Kiedy trzymam go w pozycji pionowej wysoko na ramieniu też trzyma cały czas główkę prosto. Na początku to było takie odbijanie się od mojego barku i nazwaliśmy go wtedy dzięciołem.:-D. Uśmieszki są już od jakiegoś czasu do zabawek na macie i do karuzeli ale największe wtedy kiedy nachyla się nad nim kubuś, ja lub mąż i widzi blisko twarz, a od dwóch tygodni przynajmniej raz dziennie jest aguuu. Mimo iż przezywaliśmy to już z mężem przy Kubusiu teraz też wycieramy często oczy ze wzruszenia, najczęściej kiedy starszy kubuś głaszcze Bartusia, daje mu całusy czy po prostu biegnie do niego jak zapłacze albo mówi " Balto pije, balto je" kiedy Bartuś jest przy piersi.
 
reklama
Moje malenstwo od miesiaca zrobilo bardzo rozmowne .Zwlaszcza rano po sniadanku lezy ze mna w lozku i slicznie gaworzy.Ale tez z tygryskiem i kolorowym pajakiem "rozmawia".
A dzis w nocy pierwszy raz wcisnela sobie sama smoczek do buzi po tym jak jej wypadl.
 
Moje malenstwo od miesiaca zrobilo bardzo rozmowne .Zwlaszcza rano po sniadanku lezy ze mna w lozku i slicznie gaworzy.Ale tez z tygryskiem i kolorowym pajakiem "rozmawia".
A dzis w nocy pierwszy raz wcisnela sobie sama smoczek do buzi po tym jak jej wypadl.

no to się nazywają postępy!!! super!
 
Czyż to nie wspaniałe oglądać jak nasze maluszki się rozwijają?
Isabellce udało się przewrócić z brzuszka na plecki, a dziś nawet- przy małej pomocy- z plecków na brzuszek,pomogłam jej tylko ułożyć odpowiednio rączkę. Ale cóż za wspaniałe osiągnięcie, już nie mogę się doczekać,kiedy będzie samodzielnie siedzieć :-):tak:
 
Czyż to nie wspaniałe oglądać jak nasze maluszki się rozwijają?
Isabellce udało się przewrócić z brzuszka na plecki, a dziś nawet- przy małej pomocy- z plecków na brzuszek,pomogłam jej tylko ułożyć odpowiednio rączkę. Ale cóż za wspaniałe osiągnięcie, już nie mogę się doczekać,kiedy będzie samodzielnie siedzieć :-):tak:

Pewnie, że fajnie jest oglądać postępy naszych maluszków i bardzo nas one cieszą. Bartuś potrafi się przewrócić z plecków na boczek i tak czasem śpi.
 
Klaudia zrywa sie do siedzenia.Potrafi na dlugo oderwac glowe i barki od podloza.:szok::szok::szok: Chyba bedzie szybko siedziec,ale co sie dziwic jak z niej taki kawal baby:-D:-D:-D:-D
 
Ania jak ja biore do karmienia to tez dzwiga glowe i plecki do gory.Ciekawe kiedy zacznie siedziec?
 
reklama
Gratulujacje wszystkich osiagniec. Nasz Krzys tak jak Klaudia Iwonki podrywa sie do siedzenia. Jak tylko lezy to stara sie podnosic glowe z barkami- calkiem dobrze mu to wychodzi. tzn tak na ok 3cm do gory ale dla mnie to taaaaaaaak duzo ;-);-);-)
 
Do góry