penguinlicious
Moderator
Ostatecznie Ty założyłaś?Sorry, jeden odpis i znikam.
Niech ta beta będzie pozytywna bo mi wątek listopadowych mamusiek umiera zanim jeszcze powstał dobrze
CZEKAM!![]()
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Ostatecznie Ty założyłaś?Sorry, jeden odpis i znikam.
Niech ta beta będzie pozytywna bo mi wątek listopadowych mamusiek umiera zanim jeszcze powstał dobrze
CZEKAM!![]()
Ja już się na listopadówki raczej nie załapie, bo jakbym zaszła w ciążę w marcu ( dopiero dzisiaj mam ostatni dzień okresu) to w kalkulatorze wyszło, że termin porodu bym miała na 4.12Sorry, jeden odpis i znikam.
Niech ta beta będzie pozytywna bo mi wątek listopadowych mamusiek umiera zanim jeszcze powstał dobrze
CZEKAM!![]()
Ej ja też u niego byłam, jak jeszcze w ogóle nie wiedziałam kto to, trafiłam do niego jakoś przypadkiem. I wiecie co ni powiedział? "Próbowała Pani z innym? Pomaga". Myślałam że wyjdę od niego i trzasnę drzwiami.U młodego Maliny. I nie jestem zadowolona, bo mam wrażenie, że próbował mnie tylko naciągnąć na kasę za dodatkowo badania (za kilka tysięcy), koniecznie w jednym konkretnym laboratorium (zapewne zupełnie przypadkowo tuż przy praktyce lekarskiej swojego ojca).
Ty za 2 tyg będziesz wiedziała czy się udało ja dopiero będę mieć owulacje .Teraz nie dostałam recepty na zastrzyk ten nowy chce zobaczyć czy pękną same więc będę latać do niego co chwileDziękuję
Idę do pracy. Za pierwszym razem wzięłam zwolnienie, ale tym razem odbieram nadgodziny, więc po prostu zaczynam później. Za pierwszym razem w ogóle to wszystko było takie ekscytujące, a teraz już bardziej na chłodno, jak przy naturalnych staraniach.
Okres zawital .w 15 dniu cyklu idę do ginekologa jest jakiś inny .nowy .zobaczymy co powie
Eee dziewczyny nie bądźmy smutne.Okres zawital .w 15 dniu cyklu idę do ginekologa jest jakiś inny .nowy .zobaczymy co powie
No ja, ja i kuzwa o...czekam i jestem samaOstatecznie Ty założyłaś?![]()
Znając mój charakter i gdybym miała takie problemy ... Nie chce mi się aż mówić bo raczej skończyłoby się to źle dla takiego konowała:/Ej ja też u niego byłam, jak jeszcze w ogóle nie wiedziałam kto to, trafiłam do niego jakoś przypadkiem. I wiecie co ni powiedział? "Próbowała Pani z innym? Pomaga". Myślałam że wyjdę od niego i trzasnę drzwiami.
jak się posypią pozytywy to będzie tłoczno na listopadowychSorry, jeden odpis i znikam.
Niech ta beta będzie pozytywna bo mi wątek listopadowych mamusiek umiera zanim jeszcze powstał dobrze
CZEKAM!![]()
no ja planuję robić cały czas owulacyjne żeby poobserwować cały cyklObawiam się że zaczniemy testować wcześniej![]()