reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik życzeń

no to ja muszę hurtowo

Dla wszystkich naszych trzylatków i dla każdego z osobna

W tym dzisiejszym dniu radości,
życzę 100 lat pomyślności.
Niech Ci życie w szczęściu płynie,
niech Cię radość nie ominie!
Dziś chcę złożyć Ci życzenia,
Szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci,
I w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski,
By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka,
Płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone,
są dla Ciebie przeznaczone...



diddl%20urodziny.gif

 
reklama
No, to ja też hurtem.
Dla wszystkich małych jubilatków i dla każdego z osobna.

Z okazji urodzin zycze Wam, aby jedynymi lzami, ktore pojawiaja sie w Waszych oczach byly krysztalowe lzy szczescia, aby radosnego usmiechu na Waszej twarzy nie zakryly ciezkie chmury smutku, aby platki roz wyscielaly drogeWaszego przeznaczenia, a szczescie, zdrowie, radosc i milosc byly przeznaczeniem Waszych dni.
Wszystkiego najlepszego!!!!

uromb7.jpg



 
Dla drogich naszych trzylatków,
tych już po swoich urodzinach: Wiktora, Maximiliana, Szymona, Mai, Hani,
dzisiejszego jubilata Olka
oraz dla troszkę starszej Gogi
wszystkiego, co najlepsze, spełnienia marzeń tych małych i tych wielkich, zdrówka, dobrego humoru! Buziaakiiiii!
 
reklama
Joanna - bardzo dziękuję za życzenia urodzinowe. A Wam doczekania złotych godów razem i dużo szczęścia i miłości w rocznicę ślubu
 
Do góry