reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co ile godzin miją wasze szkraby?

reklama
Pytasz o picie czy mleko? Chyba każde dziecko jest inne i je tyle ile potrzebuje. Moja jadła mniej a częściej bo strasznie ulewała. Jak była taka mala (koło3 mies.) to co 3h po 90mleka :tak::-)
 
mój Adaś ma 3 tyg i je 100 ml co 2 godz ale powoli przestawia sie na jedzenie co 2 i pół godz..Jest ciągle głodny a w między czasie pije cherbatke to zalezy już ile od niego jak mu sie chce:tak::-D
 
Witam
Moja Blanka ma już 3 miesiące apetyt jej dopisuje, mogłaby ciągle pić, jest karmiona butelką co 2,5 godziny a wasze dzieci co ile piją? Jaka jest norma dzienna pokarmu dla niemowlaka?
A ja proponuję zapytać sie mam ,które maja dzieci w Twoim wieku.:tak:
Poniżej znajdz sobie miesiąc i rok w ,którym urodziło sie Twoje dziecko i zapytaj.:tak:
 
Nasza 4 tygodniowa Laura je co 2,5-3 godziny. Faktem jest jednak że każda sesja "jedzeniowa" składa się z 3 serii (karmionko - odpoczynek - karmionko - odpoczynek w międzyczasie oczywiście bekanie). No i wciąga około 100 ml podczas posiedzenia :)
 
Ja karmię piersią. Mały je co 2,5-3 godziny. Ssie aktywnie z przełykaniem około 5 minut. Wieczorem je częściej, co 1,5-2 godziny. Po kąpieli śpi 4,5 godziny, potem je a potem budzi się na karmienie co 3 godziny. Zawsze ssie około 5 minut i tylko z jednej piersi.
 
reklama
Do góry