reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2009

beata1980 ja też z rana mam silne mdłości, ale jak coś szybko przegryzę, najlepiej krakersika, to mogę jakoś funkcjonować:tak:

A ja za godzinkę mykam na USG, trzymajcie kciuki, żeby było wszystko dobrze, bo to moje pierwsze:tak:
 
reklama
Sunniva trzymam mocno kciuki tylko nie zapomnij jak najszybciej podzielic sie wiadomosciami.! Oczekuje szczegolowego sprawozdania !:-)
Beata1980-mnie gp zalecila na poranne mdlosci Jacobs Bisquits cos w stylu krakersow i fakt pomaga ale ja wole pol paczki prazynek ziemniaczanych i efekt tez jest!


Najgorszy jest wieczorny bol piersi....
 
Ostatnia edycja:
Trzeba wam przyznac tepo nie samowite dzisiaj macie. Caly ranek mialam sporo pracy i teraz musze nadganiac wszystko na forum.

My zwierzatek niestety nie mamy bo mamy za male mieszkano ale zawsze nam sie marzyl Labrador.

Dilajla narobilas mi ochoty na te ciastka.

Sunniva- dobrej zabawy na USG :)

Beata1980- ja mam za to najgorse dlosci wieczorami:( po obiadku kiedy ezus i ja jestesmy wreszie razem w domku ja slecze nad kibelkiem a potem usypiam w ciagu 3 min.
 
a ja tam bym chciała bliźniaki - chociaż wszyscy mi mówią, że zwariowałam:-D

Sunniva trzymam kciuki i zazdroszczę, ja z ulotki informacyjnej, którą dostałam w przychodni dowiedziałam się, że pierwsze usg będę miała w 22 tc, czyli w lutym:szok:
Pielęgniarka powiedziała jednak, że to będzie takie duże usg, bo najprawdopodobniej pierwsze zrobią mi około 13-15tc na pierwszej wizycie w szpitalu - no ale poczekamy, zobaczymy. Na razie czekam do 11.11. wtedy idę do swojej GP i zobaczę, co mi powie. Babka wydaje się całkiem spoko - jak się dowiedziała, że jestem w ciąży, to się nawet ucieszyła i od razu mi zaczęła dawać wskazówki, jakich pokarmów unikać, itp. no i zapisała na wizytę w przyszłym tygodniu. Więc chyba nie jest aż tak źle z tą zagramaniczną służbą zdrowia - przynajmniej u mnie:happy2:
 
Kurcze nie daję rady tego wszystkiego przeczytać tak szybko się wpisujecie. Ja na pierwsze usg idę 26.11 i nie mogę się doczekać:-) jak myślicie w 12 tygodniu będzie już widać czy to będzie synek czy córa?
 
Tusienka- zazdroszcze Ci tych kotkow...ja na usg tez musze jeszcze czekac...ok 3 tyg...a tak bym juz chciala dzidzie zobaczyc...
Monika M- mysle ze to duzo za wczesnie zeby stwierdzic plec malenstwa ponoc dopiero w 21 tyg. da sie to okreslic
 
Ostatnia edycja:
oj ciasteczka pychotka:-) musze je tylko polukrować i zapraszam;-)
A oto przepis, bardzo prosto i szybko je się robi

KOPERTY Z JABLKIEM / ciastka/
1 kostka masla/ lub Kasia/
3 szklanki maki
1 szklanka gestej smietany
aromat waniliowy,jablka,cukier puder
Zagniesc ciasto i wlozyc na godz. do lodowki.
Rozwalkowac i pokroic na kwadraty o boku 5cm.
Na kazdym kwadracie ulozyc cwiartke obranego jablka i zagiac do gory rogi ciasta, aby powstala koperta.
Upiec ciastka na zloty kolor w temp 180st 20min i posypac cukrem pudrem lub polukrowac
 
Suniva ja tez trzymam kciuki ale masz dobrze a ja jeszcze tyle dni...,tusienka u mnie tez roznie z ta sluzba zdrowia w pierwszej ciazy moj gino za kazdym razem tylko badalmi cisnienie i sluchal serca dziecka mialam nadrzerke ktora zostala wykryta dopiero po porodzie i musialam wymrazac.Teraz zmienilam miejsce zamieszkania i zaraz gdy ooszlam do nowego Gina zostalam obbadana z gory na dol na wszystkie sposoby nawet ginekologicznie co tutaj ni czesto sie zdarza wiec zalerzy na kogo trafisz ja Isia22 mnie tez bardzo bola piersi doslownie chodzic nie moge ichodzic i powiekszyly sie chyba o dobrych pare rozmiarow
dilajla milego pieczenia i pozdrawiam goraco,oraz wszystkie pozostale mamusie. Zmykam na zakupy......
 
reklama
Witam

Goscie pojechali, smutno w domku sie zrobilo, ale coz zrobic doo pracki musieli wrocic. Ja mialam labe bo gotowanie mnie nie interesowalo a i corcia tylko z dziadkami bawic sie chciala :tak::-) ciesze sie bo pogoda dopisala tata pozwiedzal miasto i okolice i zadowolony wrocil do domku. Teraz pozostaje nam kupic bilety na styczen-luty i jechac do Polski. Juz sie doczekac nie moge :tak:
Teraz mam wiecej czasu wiec postaram sie czesciej tu zagladac :tak::-)

U nas wszystko dobrze :tak: Czuje sie dobrze. Tylko starsznie chce mi sie jesc, a jak nie jem badz jak sie nawpierdzielam to mnie mdli ;-) Nie mam natomiast apetytu, ani smaku. Dziwnie tak ale coz zrobic. Jak juz mam cos zjesc to najcjhetniej jem jajka i ser zolty, pomidory jablka i soki jablkowy lub z czerwonych grejfrutow.

Lece bo cora wzywa :-)

Milego dnia
 
Do góry