reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierworódki

K.M

Mama Filipka
Dołączył(a)
10 Marzec 2009
Postów
321
Miasto
Województwo lubuskie
Witam wszystkie przyszłe mamusie, ktore beda rodzily PIERWSZY RAZ. Jak macie ochote to piszcie o tym jak czujecie sie w ciazy i czy boicie sie porodu.Ja mam termin na 11 maja i juz nie moge sie doczekac.Pozdrowionka:-)
 
reklama
Witam K.M ja mam termin na 16.05 i rowniez nie moge sie juz doczekac ale im blizej tym bardziej sie boje....ehhh czlowiek zawsze boi sie niewiadomego, szczegolnie ze porod planuje w UK gdzie mieszkam wiec do uczucia strachu doklada sie fakt obcego raju i tego ze tak wiele rzeczy wyglada tu inaczej niz w pl jesli chodzi o opieke medyczna...
 
Hello! Ja bardzo chetnie sie dopisze, bo uwazam, ze w moim bliskim otoczeniu nie ma ludzi, ktorzy potrafia zrozumiec strach kobiety bedacej pierwszy raz w ciazy. Mam tesciowa, ktora rodzila 3 razy, no i meza bratowa, ktora rodzila 2 razy. Obie uwazaja, ze przezyje i ze troche poboli i przestanie. Z matka sie nie dogaduje, wiec nie wiele od niej sie dowiem. Nawet nie jestem przyzwyczajona do rozmow z nia na takie "intymne" tematy. W stresie poszlam na szkole rodzenia przy szpitalu (Otwock, Batorego) gdzie chce rodzic, zeby miec jakies minimalne wtyczki na oddzial.
Termin mam na 25.05/27.05 :) Dwie wersje lekarza/kalendarzyka.
Jak widac w sygnaturze oczekuje z mezem Julki :D bo tak twierdzi Pan Dr. od USG (bardzo dobry czlowiek).
Jestem spod Wa-wy, konkretnie Karczew. Jestem studentka dawnej Akademii Medycznej, obecnego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studiuje Zdrowie Publiczne, wiec chucham i dmucham na siebie, bo wiem jakie pojawiaja sie czynniki negatywne w srodowisku :) Pisalam tez prace licencjacka "Mechanizmy warunkujace utrzymanie ciaz. Aspekt kliniczny". Wiec wiecie jestem wariat na punkcie wszystkiego co zdrowe :D
Pozdrawiam!
 
Witam, ja też pierwszy raz :) . Termin teoretycznie na 25.05., ale już wiem, ze będzie to cesarka, zatem pewnie wyląduję w szpitalu wcześniej. Powoli zaczynam się bać :)
Pozdrawiam
 
O w końcu jakaś sąsiadka na majówkach. Witaj Gosiu! Ja też jestem w pierwszej ciąży. Gdzie zamierzasz rodzić?
 
hej - również mi miło :)
Najprawdopodobniej będę rodziła w Rudzie Śl - Goduli. Pracuje tam lekarka, do której chodzę.
witm ja tez z bytomia ale obecnie mieszkam w londynie:) termin mam na 27 kwietnia ale tez nie wiem czy nie bedzie cesarki bo maly cosik sie nie chce obrocic:) Gosiu a do ktorej lekarki chodzisz?? bo ja zawsze chodzilam do Stankowskiej super babka:)
 
witm ja tez z bytomia ale obecnie mieszkam w londynie:) termin mam na 27 kwietnia ale tez nie wiem czy nie bedzie cesarki bo maly cosik sie nie chce obrocic:) Gosiu a do ktorej lekarki chodzisz?? bo ja zawsze chodzilam do Stankowskiej super babka:)

Też do Stańkowskiej, ale póki co byłam 2 razy - w piątym miesiącu z powodu przeprowadzki musiałam zmienić lekarza.
 
Witam ja również będę rodzić pierwszy raz troszkę się boję ale bardziej nie mogę się doczekać jestem bardzo niecierpliwa więc chciałabym już zobaczyć mojego bąbelka :)
 
reklama
Cześć, ja też jestem w pierwszej ciąży i bardzo szczęśliwą przyszłą Mamą :-D gdybym miała rodzić to bałabym się strasznie ( termin ok. 2 maja), ale najprawdopodobniej będę miała cc całe szczęście (ok. 20 kwietnia) więc jestem raczej spokojna i nie mogę się doczekać swojego synka! Chciałabym mieć go już w ramionach, a z drugiej strony uzbrajam się w cierpliwość, bo ciąża ma przecież swoje uroki a właściwie trwa tak krótko, więc chcę się narazie nacieszyć tymi kopniakami w brzuszku:tak: pozdrowionka!
 
Do góry