reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pomniejszamy się :)

Spaczyna

Karolka mama Lolka Igorka
Dołączył(a)
21 Październik 2008
Postów
3 279
Miasto
Kraków -> Wieliczka
Jak w temacie i za zgodą dziewczyn zakładam wątek, gdzie będziemy zamieszczać wagę i postępy we wracaniu do rozmiaru sprzed ciąży :-)

Mam nadzieję, że znajdziemy tu wzajemną motywację:tak: wszystkim życzę powodzenia :-)
 
reklama
Ja co prawda dużo nie przytyłam (13kg i liczę) ale też mam nadzieję, że o połowę mniej będę miała po powrocie ze szpitala...
 
Szczęściary co niektóre, że tak mało przytyły. Ja mam już 17 na + :szok: i 3 tygodnie do porodu. Pocieszam się, że sporo to może woda. Ciekawa jestem jak to będzie z tą moja wagą, jak maluszek opóści swoje mieszkanko:confused2:
 
Hejka:) ja w czwartek przed porodem się ważyłam i stuknęło 86 kg:szok::szok::szok::szok:
dzisiaj czyli 10 dni po porodzie ważne 71 kg:szok::szok::szok::szok:
Zostało 8 kg do wago wyjściowej (63kg) ale chciała bym tak schudnąć do 60 kg tak przeważnie ważyłam:-D
Brzuch już malutki a od jutra zakładam pas poporodowy i wykonuje ćwiczenia:tak:
No tak brzuch... a co z tyłkiem i udami...??? masakra!!!
 
Hejka:) ja w czwartek przed porodem się ważyłam i stuknęło 86 kg:szok::szok::szok::szok:
dzisiaj czyli 10 dni po porodzie ważne 71 kg:szok::szok::szok::szok:
Zostało 8 kg do wago wyjściowej (63kg) ale chciała bym tak schudnąć do 60 kg tak przeważnie ważyłam:-D
Brzuch już malutki a od jutra zakładam pas poporodowy i wykonuje ćwiczenia:tak:
No tak brzuch... a co z tyłkiem i udami...??? masakra!!!
Albo mi się wydaje albo sporo Ci ubyło podczas porodu... Gratulacje i wytrwałości w ćwiczeniach :D
 
u mnie na dzień dzisiejszy wygląda to tak:
waga dzisiejsza 72 (max w dniu porodu 82, po porodzie, 75, przed 65) chciałabym 60, ale 65 też będzie niezłym wynikiem :-)
Brzuch jest praktycznie cały dzień w pasie, rozstępów brak, za to na pośladkach jest ich trochę...:baffled: muszę poszukać jakiś fajny zestaw ćwiczeń.

Caro ładnie ci ubyło podczas porodu :tak::-)
 
reklama
ja mam tylko 8 na plusie szok że tak mało...ale chudlo mi sie w ciąży, ale ciekawe jak to bedzie wygladalło ajk urodze czy bede miec swoja wage i jak to będzie wygladac...
a póki co trzymam kciuki za mamy na diecie :-) zaraz do was dołączę :-);-)
 
Do góry