reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zmiana mleka

MagdaMamaKubusia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Maj 2009
Postów
33
dziewczyny poradzcie mi...moj kuba ma 6 tygodni, robil kupke trzy razy dziennie a nawet cztery gdy karmilam tylko piersia. Teraz dokarmiam Nan 1 bo mam mało pokarmu...no i zaczelo sie...robi sie siny i nie moze zrobic kupki robi co drugi dzien. Poradzcie mi kupilam Bebilon chce mu dawac to mleko , bo podobno jest lepsze?jak mi radzicie zmienic z Nan 1 na Bebilon?:confused2: to prawda ze jest lepsze?
 
reklama
Moj synek pije Bebilon i jest oki.
A to czy lepsze czy gorsze.....każde dziecko jest inne i każdemu pasuje co innego....................to są indywidualne potrzeby kazdego brzuszka.
Pmiętaj tylko ze musisz stopniow pzrechodzic z jednego mleczka na drugie.Jak np dajesz 3 miarki Nanu, to daj 2 i jedną Bebilonu co drugie karmienie, następnego dnia kazde karmienie, ;potem 2 miarki nowego mleczka.w koncu przejdziesz na sam Bebilon
Oczywiscie mleka nie zmienaimy tez ciagle na nowe
 
Moj synek miał dwa razy zmieniane mleko, najpierw pił humanę, potem bebilon comfort a ostatecznie pije bebilon pepti. Miał kolki, bole brzuszka, itd..wszystko zmieniło się dopiero po bebilonie pepti-jak reka odjął. Niestety to mleczko jest niesmaczne ,a wlaściwie to jest preparat mlekozastępczy dla dzieci nietolerujących mleka krowiego ( mleka modyfikowane są na bazie krowiego mleka) dlatego moj synek nie bardzo go chcial pić....teraz pije mi male ilości ,po 2 m-cach regularnego picia- strajkuje..ale nie wiem dokładnie dlaczego. Jednak mleko mu nie smakuje- to widac jak się wzdryga przed piciem-pije tylko na spaniu..Ale nie jest powiedziane ,że Twoja dzidzia nie bedzie go piła. Bo wiele dzieci pije go podobno bez problemu..;-).
 
dziewczyny poradzcie mi...moj kuba ma 6 tygodni, robil kupke trzy razy dziennie a nawet cztery gdy karmilam tylko piersia. Teraz dokarmiam Nan 1 bo mam mało pokarmu...no i zaczelo sie...robi sie siny i nie moze zrobic kupki robi co drugi dzien. Poradzcie mi kupilam Bebilon chce mu dawac to mleko , bo podobno jest lepsze?jak mi radzicie zmienic z Nan 1 na Bebilon?:confused2: to prawda ze jest lepsze?


moja dzidzia pije NAN tylko już NAN3 lub NAN Active 3 (wcześniej była na piersi) i jest bardzo dobre to bardzo indywidualna sprawa jakie mleko dzidzia pije wiesz możesz to skonsultować też z jakimś pediatrą tzn z tym do którego chodzisz on może Ci poradzić czy zmieniać mleko czy wprowadzić produkt mlekozastępczy... decyzja należy do Ciebie:-)
 
Bebilon pepti to nie to samo co zwykły bebilon. Bebilon jest dobrym mleczkiem. Paulinka pije bebilon 3 i jej bardzo smakuje. Wcześniej piła trochę NAN HA 2, ale bardzo jej nie smakowało i mieliśmy ogromne problemy żeby nakarmić tym mlekiem. Poza tym po Nanie wymiotowała, więc szybko zmieniliśmy na bebilon i wszystko było ok. Jeśli się przechodzi z jednego mleczka na drugie to powinno się to robić tak jak pisze e-stera, stopniowo.
 
Hej. Zmien na bebilon ewentualnie na bebilon comfort dla niemowląt z tendencją do kolek i zaparć. Moja mala z początku też piła NAN 1 miała po nim zatwardzenie i zielone kupy. potem była humana której wogóle pić nie chciała i bebiko po którym dostała zaparć. bebilon to dobre mleko. Swoją decyzję zawsze możesz skonsultować z pediatrą :-)
 
Witam wszystkie mamusie :) Ja również mam problem ze zmianą mleka. Mój synek ma 2 i pół miesiąca do tej pory pił mleko humana, ale miał problemy z kupką i często ulewał. Lekarz mówił żeby nie zmieniać mleka bo mały dobrze przybiera, ale widziałam jak bardzo się męczy i sama zmieniłam mu mleczko na bebilon. Pije go narazie 3 dni, i sama już nieiwiem czy jest lepiej czy gorzej, napewno mniej ulewa, ale po wypiciu coś tak jak by gniotło go w brzuszku :/ Przed wczoraj zrobił kupkę i do tej pory już nic, nieiwem czy to normalne przy zmianie mleka, miałam nadzieje że bedzie robił przy najmniej co dwa dni, bo po Humanie robił jeszcze rzadziej. Czy któraś z Was może mi coś poradzić? A może któraś też zmieniała z Humany na Bebilon???? Pozdrawiam :)
 
reklama
Witam dziewczyny
Moj synek od poczatku pil Bebilon teraz z racji przewleklego kataru i podejrzenia o nietoleranje bialka pije bebilon pepti chyba moge bebilon polecic nigdy nie bylo problemow z kupka oraz innych dolegliwosci :tak:
 
Do góry