reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

karolina_g

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Czerwiec 2009
Postów
33
Miasto
Gdańsk
Witam Dziewczyny! Długo staraliśmy się o dzidziusia. Nie mogliśmy. Dowiedziałam się nie dawno, ze mam termin 12 marca.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratuluję, chyba troszkę samotna pobędziesz.;-) Jejku już luty:-)
My mamy termin na 3 stycznia.
Życzę wszystkiego najlepszego i spokojnych 9 miesięcy.
pozdrawiam
 
Ja prawdopodobnie marzec a jeszcze nic dokładnie nie wiadomo. Wiem kiedy miałam ostatni okres. Dlatego ustalił poród lekarz na marzec. Wiadomo jak to jest z dzieckiem. Nic nie wiadomo.
 
Witam:) My narazie sie staramy ale jak sie uda w tym miesiacu to tez dzidzia bedzie z marca:) mam nadzieje ze sie uda i do ciebie dolacze:) Pozdrawiam źycze szczęśliwych 9 miesięcy:)
 
Karolina_g ,chyba nie wiesz czy jestes w ciązy ,bo z terminu wynika ,ze co dopiero miałaś @:-Dale życze ci powpodzenia:tak:
 
Witam Dziewczyny! Długo staraliśmy się o dzidziusia. Nie mogliśmy. Dowiedziałam się nie dawno, ze mam termin 12 marca.
oj, to chyba tylko Twoja wyobraźnia... wygląda bowiem na to, że właśnie skończyła Ci się @. więc albo masz termin na luty, albo próbujesz wkręcić forumowiczki... :cool2:
 
Jak napisałam w lutym. Jeszcze dokładnie nic nie wiadomo. Nic mam nie chcę wkręcić. Tylko wiem kiedy dostałam okres i wiem kiedy zrobiłam test. Lekarz stwierdził taki termin. Może źle to obliczono a nie wiem dokładnie. Wszystko wyjdzie w praniu. Bardzo ostro tutaj reagujecie.
 
reklama
Do góry