reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadówki 2009 z Warszawy

reklama
fajnie, że założyłaś ten temat:tak: ja chciałam się dowiedzieć, czy może któraś chodzi na jakiś aerobik dla cieżarówek? wiem, że takie zajęcia prowadzone są w gymnasionie, ale nie wiem, czy warto iść?
 
Ja mam plan zapisać się do dwóch szkół rodzenia - do jednej w szpitalu w którym będe rodzić (prawdopodobnie na Karowej) - kobiety tam uczęszczające mają podobno pierwszeństwo w przyjęciu na oddział; a do drugiej w mojej okolicy czyli na Ursynowie - tu sa dwie fajne bezpłatne. Stwierdziłam, że może sa rózne poglądy na niektóre sprawy i nie chcę polegac tylko na jednej opinii.
 
fajnie, że założyłaś ten temat:tak: ja chciałam się dowiedzieć, czy może któraś chodzi na jakiś aerobik dla cieżarówek? wiem, że takie zajęcia prowadzone są w gymnasionie, ale nie wiem, czy warto iść?
Ja z Gymnasionu byłam przed ciążą bardzo zadowolona ale teraz jestem cały czas na zwolnieniu i ćwiczenia nie za bardzo wskazane. Jak moja dr. pozwoli to planuje zakupić sobie jakieś dvd i w domu ćwiczyć np. joge dla ciężarnych.
Gymnasion ma jeszcze jeden minus - płąci się za cały rok, chyba że masz karnet np. z firmy. Na Kabatach jest fajny klubki BamBam Bam Bam Studio gdzie sa cudowne zajęcia plastyczn dla dzieci i rodziców, warsztaty itp. - może tam sie dowiedz.
 
dowiadywałam sie w gymnasionie, i zajęcia dla przyszłych mam są po 20zł za godzinę. I widzę, że też jesteś z Ursynowa:-) A gdzie wypatrzyłaś te dwie bezpłatne szkoły rodzenia? bo chyba pomału też powinnam zacząć się rozglądać...
 
reklama
większość szkół rodzenia w warszawie są darmowe, znaczy refundowane. wystarczy albo pracować w warszawie (potrzebne zaświadczenie) albo być zameldowanym w warszawie, lub posiadać ważną legitymację studencką ;-)

ja o karowej słyszałam różne opinie. sama chyba zdecyduję się na inflandzką lub madalińskiego...
 
Do góry