reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

gastone

potrojna mama
Dołączył(a)
26 Kwiecień 2008
Postów
5 281
Miasto
Ennis
Hej kobitki z Ennis i okolic.Przylaczam sie do innych watkow ale w koncu czas zalozyc swoj!
Wiec zapraszam.:-)
 
reklama
no wlasnie suzkam jak go naprawic hih i nie wiem..I mialam wlasnie do ciebie lub do Kasi pisac.Pomozbom roztrzepana i zjadam litery..

Mikimauro fajnie ze juz jestes!
 
Witaj Sylwisko:-):-):-)

wiecie strasznie mi przykro, ze wszczełam ten mały dymek na mamach z Limerick, ale z jednej strony zobaczcie jak tam się nie miło zrobiło. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie, a tyle nagle dziewczyn je poparło, gdybym się nie odezwała to by tak dalej wszystko było, takie troszke to nieszczere wszystko:dry::dry::dry:

To juz za nami,
Skoro juz mamy swój;-) wątek , dzięki gastone;-), to ja zaraz zapraszam tu moje mamuśki kumpele z Ennis. To bardzo fajne dziewczyny i wartościowe osoby, no i przedewszystkim wspaniałe mamuśki.Chyba zechcą się przyłączyć;-):-):-):-)
 
reklama
Witaj Sylwisko:-):-):-)

wiecie strasznie mi przykro, ze wszczełam ten mały dymek na mamach z Limerick, ale z jednej strony zobaczcie jak tam się nie miło zrobiło. Ja tylko wyraziłam swoje zdanie, a tyle nagle dziewczyn je poparło, gdybym się nie odezwała to by tak dalej wszystko było, takie troszke to nieszczere wszystko:dry::dry::dry:

To juz za nami,
Skoro juz mamy swój;-) wątek , dzięki gastone;-), to ja zaraz zapraszam tu moje mamuśki kumpele z Ennis. To bardzo fajne dziewczyny i wartościowe osoby, no i przedewszystkim wspaniałe mamuśki.Chyba zechcą się przyłączyć;-):-):-):-)

A zapros zapros.Jak najwiecej.Ennis to nie duze miasto,ale mamusiek polek sporo.Zapros jak najwiecej kolezanek a bedzie milo.
Mikimauro czytalam watek akurat o podwojnych wozkach i natknelam sie na ciebie i Madzie.Mieszkasz dalej na Bishopcourt? To jakby prawie rzut beretem ode mnie.Ja mieszkam na Aughanteeroe, jak sie jedzie do lidla, przed ta szkola w barakach.Ale pewnie juz nie dlugo bo szukam nowego lokum.A poznalyscie sie w koncu z Madzia?

Sylwia witaj w naszym gronie.Ty dzis wolne masz? Bo widze ze dzis stukasz na biezaco hihi:-D

hih Mikimauro czy ty sie nudzisz dzis tak jak ja?hih bo ja jakos mam leniwy dzien i siedze caly dzien przed kompem.Dziecko ladnie sie bawilo, pojadlo i teraz spi.Znajac mojego spiocha bedzie spal do 18.Ale mam fajowo juppi!

A co do przedstawienia to krotko i na temat.Mieszkam w Irlandii juz prawie 7 lat.Od poczatku w Ennis.Narazie jestem mama nie pracujaca.Potem sie zobaczy eheh Meza moze poznalas, nie wiem.Wiekszosc u niego robi fotki maluchom, a twoj przecie niedawno sie urodzil to moze cukalas u niego paszportowke.Sylwia go poznala hih Beata tez.Tyle .
 
Ostatnia edycja:
Do góry