reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uwaga na Baby English Academy na Klimczaka 8 (odradzam)

Dołączył(a)
1 Lipiec 2009
Postów
2
NIE POLECAM!!! Przedszkole jest małe i ciasne. Jest położone przy bardzo ruchliwej drodze, nie posiada żadnego placu zabaw - nie wyobrażam sobie, aby moje dzieci miały siedzieć w zamknięciu przez 8 godzin! Ponadto, nie ma gdzie wyjść na spacer, w pobliżu są niebezpieczne budowy!

Poroniony pomysł, aby z mieszkania robić przedszkole...:no:
 
reklama
koleżanko, byłaś tam ? wiesz jak wygląda program dnia ? to proszę zajrzyj na stronę internetową, albo do placówki: spacery są dwa razy dziennie, a plac zabaw będzie od sierpnia, świetne zajęcia, fajna kadra - od dwóch tygodni mój synek tam uczęszcza, jestem bardzo zadowolona; małe przedszkole znaczy: INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO DZIECKA i o to chodzi;
 
NIE POLECAM!!! Przedszkole jest małe i ciasne. Jest położone przy bardzo ruchliwej drodze, nie posiada żadnego placu zabaw - nie wyobrażam sobie, aby moje dzieci miały siedzieć w zamknięciu przez 8 godzin! Ponadto, nie ma gdzie wyjść na spacer, w pobliżu są niebezpieczne budowy!

Poroniony pomysł, aby z mieszkania robić przedszkole...:no:

Wpadasz na forum i od razu w pierwszym poscie (jedynym zreszta :baffled:) z grubej rury jedziesz po jakiejs instytucji :szok::szok::szok:
 
Ostatnia edycja:
widzę, że wywiązała sie dyskusja :) przepraszam za ostry ton pierwszej wypowiedzi!

Koleżanki, pofatygowałam się jeszcze raz i rozmawiałam z sąsiadem. I może to będzie dla Was zaskoczenie, ale dowiedziałam się że mieszkańcy bloku w którym mieści się to przedszkole sprzeciwiają się działaniu tego przedszkola. Co więcej, już została podobno podjęta przez nich uchwała, która zakazuje korzystania przez nie z placu zabaw na patio budynku. Nie pisze tego Wam po to, żeby kogoś urazić tylko po to, aby sobie na wzajem pomoc...
 
Hehe... To jakiś żart? Mieszkańcy z mieszkań od nr "x" do "y" uchwalili, że użytkownik mieszkania "z" nie może korzystać z tzw. części wspólnej nieruchomości? Czy oprócz placu zabaw zakazem objęli też windę i śmietnik?
Zgodnie z prawem - jeśli ktoś (osoba lub instytucja) wynajmuje lub jest włascicielem lokalu - ma prawo korzystać z takich udogodnień jak np. plac zabaw.
Mamuśka, mnie też bardzo zastanowiła Twoja ostra krytyka...
Zanim do końca przeczytałam Twój post, myślałam, że Ci tam co najmniej dziecko struli starą zupą albo oszukali Cię w rachunkach...
 
Do góry