reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziwne sny w ciąży .......

Ale się wstrzeliłyście z wątkiem.
Ja dziś właśnie miałam pierwszy chory sen. Śnili mi się jacyś terroryści świetnie przygotowani do akcji, którzy opanowali szpitale, a ja oczywiście byłam tam na badaniach. Co więcej była ze mną moja mama, która zmarła 11 lat temu i ja poroniłam. Ale to poronienie było dziwne, bo podeszłam do mamy, a ona miała na rękach takie malutkie dzieciątko, nie większe niż dłoń i mi mówi, że to moje. A ja na to "jak to? to już 16 tydzień, myślałam, że już mi się to nie przydarzy". Nic ze mnie nie leciało, tak jakby stało się to bez mojej obecności, i mama mi mówi, że pewnie zaraz zacznie mnie boleć brzuch i dostanę okresu, a ona próbowała oglądać to dzieciątko, jakby sekcję przeprowadzała i szukała powodu czemu poroniłam, a lekarzem nie była, tylko chemikiem jak ja. A wokoło ci terroryści i ja próbująca jakoś ich pokonać. Jednym słowem masakra!! :szok:

O kurde.. ale bym się bała.. głupi sen!! Wrrrrr.
 
reklama
Ja miałam sen proroczy.
Usg 4d i nagle dziecko się obraca i widać nabiał, :szok:
Spełniło się wczoraj:baffled:
 
Ja mam co noc dziwne sny. I z reguły z rana do kawy podczytuję sennik. Czasem głupoty, czasem coś z przeszłosci, a czasem....

dwie noce temu zakochana byłam z wzajemnością w Leo Benhakerze. :-D Pamiętam te jego siwe włosy. A potem go zostawiłam dla młodszego mojego byłego.
 
wiecie co ja tez ,mam bardzo porypane sny w ciazy ,jeszcze ani razu nie snilam o czyms milym ,lub poprostu nie pamietam tego.Jezeli cokolwiek pamitam to jedynie jakies popiepszone sny ktore sa tak bardzo realistyczne jak nigdy chyba !
Snilam na poczatku ciazy ( jak jeszcze o tym nie wiedzialam ze zaciazylam ) ze moj Patryk sie topi i wyciaga do mnie reke z nad wody - cholera a ja nie moglam mu pomoc.Zawsze po tym wstawalam i szlam patrzec do niego czy nic mu nie jest ,tulilam sie i zasypiama z nim.Tak snilam chyba 2-3 razy !
Pozniej ze moj tato dostaje na ulicy jakiegos ataku ,a ja nie moge mu pomoc !Q!!!!!!!
Snilam rowniez o tym ze moj maz mnie zdradza lub proboje to zrobic ,lub ze cos mu sie staje ,ginie ,umiera lub nikt nie wie gdzie on jest i juz nigdy nie bede go miala !!!!
A ostatnio maz mnie budzil bo krzyczalam przes sen Baaaaaa ja sie modlilam "zdrowas mario " bo kuzwa widzialam smierc w postaci malych dzieci ( 3 brudnych zabiedzonych maluchow ) -ktore przyszly po dusze ojego ojca !!!!!!!!

To dopiero porypane sny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale nie snilo mi sie nic takiego co by mnie wystraszylo ze musialbym zapalac lampke.
Dzidzia mi sie nie sniala wogole :(
 
Joanno z całym współczuciem dla twoich przeżyć związanych ze snami, ale spadłam na podłogę ze śmiechu jak przeczytałam, że się modliłaś przez sen :-D a jeszcze do tego wyobrażam sobie minę męża gdy to słyszał w środku nocy :-D
No padnę zaraz drugi raz, aż się poryczałam.

Ja ostatnio bardzo ciężki sen mam, nie wiem o czym śnię, ale budzę się jakbym całą noc walczyła ze snem.
 
Joanno z całym współczuciem dla twoich przeżyć związanych ze snami, ale spadłam na podłogę ze śmiechu jak przeczytałam, że się modliłaś przez sen :-D a jeszcze do tego wyobrażam sobie minę męża gdy to słyszał w środku nocy :-D
No padnę zaraz drugi raz, aż się poryczałam.

Ja ostatnio bardzo ciężki sen mam, nie wiem o czym śnię, ale budzę się jakbym całą noc walczyła ze snem.
Ja sama sie z siebie smialam !!!!!!!! ja wiedzialam ze sie modlilam ,bo maz mnie wyrwal ze snu i pamietalam ...ale on nie rozumial co gadam !!!! I dzieki Bogu bo cholera niewiem co bym mu powiedziala ahahahahahahahah !!!
 
reklama
Ja sama sie z siebie smialam !!!!!!!! ja wiedzialam ze sie modlilam ,bo maz mnie wyrwal ze snu i pamietalam ...ale on nie rozumial co gadam !!!! I dzieki Bogu bo cholera niewiem co bym mu powiedziala ahahahahahahahah !!!
hahahahahahahhahaha:-D Niezłe, nie powiem :-D
 
Do góry