reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Luton

Dołączył(a)
17 Lipiec 2009
Postów
4
Miasto
Luton
witam :)
jestem mama 2 letniej coreczki ktorej brakuje towarzystwa dzieci w podobnym wieku (nie ukrywam ze mnie tez brakuje towarzystwa mam nie licze na wielkie przyjaznie ale na mile spotkania przy kawce:)) szukamy sympatycznych mam z dziecmi w okolicy:))pozdrawiam:)):-):-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
bibi26 jestes ??
co zazwyczaj robisz ???jak mozna spedzic dzien z dzieciakami w Luton???to moze cos sobie zorganizujemy :))
 
bibi26 jestes ??
co zazwyczaj robisz ???jak mozna spedzic dzien z dzieciakami w Luton???to moze cos sobie zorganizujemy :))
witam dusia 2:))nie bylo mnie tu dlugo...no coz tu w luton chodzimy na plac zabaw lub do wardown parku na spacer lub pobiegac za pilka....teraz chodze z mala do pobliskiego przedszkola na zajecia 3 razy w tygodniu to taka grupa dla mam z dziecmi w w ieku przed przedszkolnym tak to nazwe...czasami jedziemy na palc zabw kryty do kulek...ma mala niezla zabawe i my duzi tez..no i basen czasami tenis obowiazkowo...
pozdrawiam daj znac...
 
Hey Bibi:)
Jestem mama 11 miesiecznej dziewczynki.
Tez mieszkamy w Luton:) Moze mialabys ochote pogadac? My tez chodzimy do parku z kaczkami:tak: albo na dallow-na plac zabaw:)
Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry