reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opowieści z porodówek

Rud_ka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
12 Styczeń 2009
Postów
153
Miasto
Wawa
Kochane Wrześnióweczki,
Zakładam ten wątek abyśmy mogły w jednym miejscu opisywać nasze porody.
Wszystkie rozpakowane dziewczyny, które już opisały gdzieś swój poród bardzo proszę (w wolnej chwili - o ile takie istnieją po urodzeniu Maluszka ;-)) o skopiowanie tytaj swojej opowieści. Dziekuję. :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, ja wiem, że jest watek "Wszystko o porodach" ale tam dziewczyny nie opisuja porodów. Można tam znaleźć informacje o torbie do szpitala, skurczach, czopach itp ale nie ma opisów porodów. Chciałam je znaleźć i nie mogłam - stad przyszedł mi pomysł na osobny wątek. Ale może rzeczywiście troche się pospieszyłam. :baffled:
Napisze do post ptaszyny - niech zarządzi co z tym zrobić.

Anyway - przepraszam :sorry2:
 
Ja myślę,że jednak ten wątek powinien zostać.:tak:
Rzeczywiście niby jest to "wszystko o porodzie",ale tak jak pisze Rud_ka,nie ma tam relacji z porodów,jak któraś by chciała przeczytać,to najpierw musi się "przekopać" przez naście albo dziesiąt postów na zupełnie inny temat. Myślę,że wątek "wszystko o porodzie" z założenia miał dotyczyć wszelkich informacji dotyczących porodu itp,natomiast relacje z tego wydarzenia powinny mieć osobne miejsce tak,żeby żadna z nas nie miała problemów z odszukaniem opowiadań wrześnióweczek.:-)
 
dziewczyny...no wg mnie można pisać we Wszystko o porodzie...i tak nie piszemy tam już o torbach do szpitala itp więc mozna go wykorzystać na temat porodowy właśnie
To moje zdanie:tak::tak:
Jak uważacie???
Jak będzie za dużo watków to znowu sie zrobi bałagan a tak jedna napisze o relacji z porodu i potem potoczą sie inne...w tym samym temacie.
 
reklama
Do góry