reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zmiana mleka z HA na normalne mleko

Dołączył(a)
15 Listopad 2008
Postów
10
witam
moj synek ma 4 miesiace, przez jakies pierwsze 4 tyg. zycia karmiony byl zwyklym mlekiem Bebiko (takie dostal w szpitalu). Przez ten czas mu słuzlo, potem pojawił się problem z robieniem kupki. Problem znikl gdy przeszlismy na mleko NAN HA. Zastanawiam sie tylko, czy ktoras z Was probowala wrocic z mleka HA do normalnego mleka? czy synek do konca ma juz jesc HA? :confused:
 
reklama
Teoretycznie mleko HA ma na celu uniknięcie wystąpienia alergii u dziecka ( ale nie takiego, które już ją ma). Jeśli wprowadza się takie mleko, powinno sie je utrzymać, bo w chwili przejścia na zwykłe cały ten czas, w którym dziecko było karmione Ha, marnuje się..i efekt może okazać się żaden.
Teraz jest zasadniczy problem: czy ktoś u Ciebie w rodzinie ma alergię(rodzeństwo, Wy?), jeśli nie..to możesz przejść na zwykłe, a jesli tak, raczej utrzymaj.
Ja tez karmię małą HA, bo jestem alergikiem. Poprzednią córkę też tak karmiłam do końca pierwszego roku.
Najlepiej spytaj lekarza...
 
Ja synka karmiłam mlekiem NAN HA1 do około 5 miesiąca a potem przeszlam na NAN 2...zwykłe....obyło sie bez alergii i tym podobnych...
 
tatuś dziecka nie jest alergikiem, ja mam alergie na nikiel (jest to alergia raczej taka drobna alergia i wychodzi tylko wtedy gdy nosze metalowe kolczyki i to nie zawsze, ale np. od guzika metalowego w spodniach nic mi sie nie dzieje)wiec mysle ze jest to raczej mala alergia...no ale jednak jakas jest....:-(
 
tatuś dziecka nie jest alergikiem, ja mam alergie na nikiel (jest to alergia raczej taka drobna alergia i wychodzi tylko wtedy gdy nosze metalowe kolczyki i to nie zawsze, ale np. od guzika metalowego w spodniach nic mi sie nie dzieje)wiec mysle ze jest to raczej mala alergia...no ale jednak jakas jest....:-(
Nikiel to taki metal, który uczula większośc ludzi, tym bym się raczej nie sugerowała.:happy2:
 
Do góry