reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

BeataZ

Szczesliwa mamusia:)))
Dołączył(a)
14 Grudzień 2008
Postów
890
Miasto
UK
witam, pomyslalam ze byloby fajnie pogadac o tym czym sie interesujemy, co nas kreci, czym sie zajmujemy w wolny czas oczywiscie oprocz naszych pociech:-):-) napewno kazda z nas ma cos ciekawego do opowiedzenia o sobie....
 
reklama
czym sie zajmujemy w wolny czas oczywiscie oprocz naszych pociech:-):-)

To jest najpiękniejsze zdanie:-D:-D
Bo tak sobie myślę że pewnie większość z Nas jednak spędza czas ze swoimi dziećmi przynajmniej po 12-14h/dobę.

A tak wracając do tematu to muszę niestety z przykrością stwierdzić, że odkąd Dominik pojawił się na świecie to cały mój świat przewrócił się do góry nogami i nie zajmuje się niczym innym jak tylko Nim.:no::-:)-(

Odpoczynkiem , moim azylem, dla mnie jest kuchnia. :-) Uwielbiam gotować:-) A żeby przyjemność była 2w1 to Mały w tej kuchni ze mną przesiaduje tez na okrągło.
 
Iwon to może wspaniały kucharz z Dominisia wyrośnie:-)

Ja poza zajmowaniem się Karolinką jeszcze staram się podciągnąć w angielskim i czytam różne artykuły i nowinki związane z zawodem. Poza tym teraz mam czas na docenianie przyrody i być może wkręci mi się fotografowanie- kiedyś jeszcze zenitem nawet niezłe foty robiłam ale zaniedbałam sprawę a teraz powoli zaczyna to wracać:-)
 
Ja zajmuje się haftowaniem i szydełkowaniem. Ale głównie haft richelieu. Jak będę mieć chwilkę wkleje Wam fto motylków jakie zrobiłam dla mojej córci do ozdoby jej pokoju:)
 
Ja też lubię gotować, szczególnie eksperymentować, szczególnie przydało się to jak w ciązy byłam na diecie cukrzycowej :tak:
Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła jeść absolutnie wszystko, wtedy to dopiero zacznę szaleć w kuchni :-D już mi się nazbierało trochę przepisów do wypróbowania!
 
Gabi.... kochana jesteś, bo przecież zapomniałam o moich ukochanych zdjęciach.;-):tak::tak: Razem z M. szalejemy i wielbimy się w Nikonach.
Ostatnio zliczyliśmy ile mamy fotek... przez 3 lata wyszło nam jakieś 7200. :szok::-D Z czego koło 500-1000 straciliśmy przy awarii kompa.:no:
 
Jak byłam młodsza (rany jak to brzmi :-p przeciez ja mam dopiero 24 lata, a piszę jak stara) lubiła, czasem pobawić się na kompie jakąś grafiką... może jak znajdę czas to "zakupię" sobie jakiś fajny programik do obróbki graficznej i wreszcie się tym zajmę tak na poważnie, bo naprawdę chciałabym czymś się zająć... coś porobić ciekawego co będzie mi sprawiać przyjemność... do tej pory studiowałam dziennie i miałam Tomaszka, więc dla siebie czasu było mało, a szczerze mówiąc teraz jak pojawił się jeszcze Adasiek to zajęcie się czymś tylko dla siebie (i nie będącym pracą zarobkową) jest jeszcze bardziej niemożliwe... Na szczęście we wtorek kończę te pie...one studia i przynajmniej to będę miała z głowy :tak: A od nowego roku chcę posłać starszego do przedszkola, więc wolnego czasu mi przybędzie ;-)
Może napiszcie też o sposobach jakie macie żeby znaleźć czas na hobby:blink:
 
ja zanim urodzila sie Mariska z zapalem jezdzilam razem z mezem na wyscigi motocyklowe:) a jak mnie nie bylo na torze to sledzilam przebieg calego sezonu w telewizji. Dzis troszke brakuje czasu ale jak znajde chwilke to ogladam. Razem z mezem niestety musimy troszke poczekac zanim pojedziemy na wyscig z mala bo halas jest niebezpieczny dla tak malego dzieciaczka. poza tym uwielbiam robic zdjecia i przez 3 miesiace zrobilam okolo 3500 zdjec naszej corci.
bylabym zapomniala jestem duza fanka pilki noznej:))
 
Beata Z , mój mąż by się cieszył, jakbym byłą fanką footballu, ale ja oglądam mecze tylko jak Polska gra
Jeśli chodzi o mnie, to moją pasją jest uwaga : nauczanie. Jestem po Filologii romańskiej i niestety w mojej miejscowości nie ma pracy dla nauczyciela j. fr. więc pracuje w banku:confused:, ale uwielbiam uczyć, na razie tylko w szkole językowej, ale zawsze to coś, dla mnie to taka radość i satysfakcja, jak mam wolny czas, a ostatnio mało, to szukam jakiś materiałów ciekawych na lekcje.
Lubię też słuchać francuskiej muzyki i tłumaczyć piosenki , i robić fotki, ale widzę,że to dużo mamuś lipcowych lubi.
Może chcecie skorzystać z baby bommowego kursu jezyka francuskiego, hehehe
Bonnuit czyli Dobranoc :-):-):-)
 
reklama
A to zdjęcia moich motylków. Fajnie wyglądają na firance...pokój robi się taki kolorowy.
 

Załączniki

  • 02112009(001).jpg
    02112009(001).jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 215
  • 02112009.jpg
    02112009.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 215
Do góry