reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

No niestety teraz trzeba sie tylko okiem nacieszać.ALe pocieszam sie tym,że kiedyś dwa kółka i wiatr we włosach wróci!!:tak::tak::tak:
NAPEWNO RACZEJ STANIE W GARAŻU JAKAŚ 750ątka;-):cool:!!
 
reklama
A ja myślę o uszyciu pościeli z bawełny dla dzieci z elementami haftu. No i sprzedawaniu. Ale nie mam maszyny do szycia. Jest u taty ale to jego więc jeśli chcę o czymś takim pomyśleć to skombinować muszę maszynę do szycia.
 
A ja myślę o uszyciu pościeli z bawełny dla dzieci z elementami haftu. No i sprzedawaniu. Ale nie mam maszyny do szycia. Jest u taty ale to jego więc jeśli chcę o czymś takim pomyśleć to skombinować muszę maszynę do szycia.
Willsonka, to nie mam w ogóle głowy do szycia, nie umiem nawet porządnie guzika przyszyć:szok:a co dopiero haft, podziwiam Cie :-)
 
Fela, ja też figurki robię, ale nie z gipsu, a z masy solnej:tak:.

A z tych Waszych pojazdów najbardziej mi się podoba zielony wózek BeatyZ. Super jest!:blink:
Co do braku czasu na hobby to niestety wszytskie mamy go ostatnio mało. Ja zaczęłam w ósmym miesiącu ciązy taki widoczek z jeziorem malować na olejno i od porodu domalowałam tylko trzciny w oddali:-D.
 
DMUCHAWIEC-widze,że zmieniłaś sie na DMUCHAWCA:-D:-D:-D;-)!!!
Dobre i trzciny,heehe:-D!!Ja już dawno nic nie rysłam:-(,ostatni obrazek to myszka micky i tygrys z kubusia puchatka KAROLKOWI,które są w ramce i też kredkami bambino:-D:-)!!!
WILSONKA-bier od taty maszyne i działaj;-)!!!

BEATAZ-mnie ścigole nie ruszają,lecz na paradzie na naszym ślubie była ich większość,ale kawasaki ten na czterech fajne.My też mamy zielony wóz.Tylko ciemny z jasnym ;-)!!!podobny
 
No tak - zmieniłam się na Dmuchawca, postanowiłam być sobą - Dmuchawcem:-D
A co do hobby, to święta się zbliżają i właśnie myślę nad nowymi wzorami kartek świątecznych. Mam ambitny plan, zeby jedna dziennie zrobić:-D Zobaczymy, jak mi się uda.
 
Kurcze dziewczyy, ja to Wam zazdroszcze:zawstydzona/y: Ja to w ogole nie mam czasu dla siebie. Zresztą w sumie totakiej prawdziwej pasji nigdy nie mialam...
Zreszta wszytsko juz chyba pozabierane:-D Szycue i haftowanie zabrała mama, zdolności manualne, artystyczne, plastyczne zabrała siostra, motory są brata blixniaka, komputery starszego brata, a tata porwał kwiatki:-D Zanim zaszłam w pierwszą ciążę to lubiłam sie napartrzec na scigacze, ale tylko popatrzec bo ja to boi-dupa jestem i sie boje szybko jezdzic. Nawet samochodem jechałam max85 przy ograniczeniu do 90:-D Teraz mam tak ze patrze siw w sumie na dzieci, bo niestety mój D jest taki, ze tylko o siebie sie umie zatroszczyc i to tez nie do konca, wiec wszystkie oboweiązki spadają na mnie:-( i dla siebie czasu brak. QA ak juz mam chwile wolną to padam i i tak nic z pasji.... ehhh. Dzieci mi urosną, wygram w totolotka to pojade na Ibize:-D
 
reklama
BEATKO ,ale mi serducho poruszyłaś tymi zdjeciami ze zloTu,aż mie się ryczeć chce~!!!
Rozumiem,że posiadacie motor, można wiedzieć jaki!???:confused::sorry2:

Piesek fajny,napewno z rodowodem:tak::tak::tak:,bo tam tylko takie jeżdżą na wystawy?!!
 
Do góry