reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mycie buźki

Dzieki. To dobrze ze nie bylam jedyna:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:. Dzieci to kosmos :laugh2:
nie musimy wiedzieć wszystkiego, a tu miałyśmy prawo bo nasze dzieci tego nie mają.uważam że nie należy zaprzątać sobie głowy takimi rzeczami jeżeli wszystko jest dobrze.jak się naczytasz za dużo to potem człowiek sobie nawet wmówić potrafi:-D;-)
apropo kremów do buzki to miałam taką sytuacje jak byłam z mężem w sklepie.stoimy w dziale kosmetycznym a on pokazuje mi krem na zmarszczki chyba z Loreala i mówi może ten kupimy dla Olivki:szok::-Dmyślałam że padne.i on tak poważnie.strach go samego puścić na zakupy
 
reklama
apropo kremów do buzki to miałam taką sytuacje jak byłam z mężem w sklepie.stoimy w dziale kosmetycznym a on pokazuje mi krem na zmarszczki chyba z Loreala i mówi może ten kupimy dla Olivki:szok::-Dmyślałam że padne.i on tak poważnie.strach go samego puścić na zakupy

no to niezle- odrazu markowy!!!:-D
 
apropo kremów do buzki to miałam taką sytuacje jak byłam z mężem w sklepie.stoimy w dziale kosmetycznym a on pokazuje mi krem na zmarszczki chyba z Loreala i mówi może ten kupimy dla Olivki:szok::-Dmyślałam że padne.i on tak poważnie.strach go samego puścić na zakupy

Może chciał tak zapobiegawczo pomóc córci na przyszłość :) Dla mnie rewelka
 
my przy kompieli myjemy buziulke i pozniej kremik nawilzajacy pielegnujacy nivea i to tylko raz dziennie, uwazam ze nie nalezy nakladac go zbyt czesto ani uzywac duzo kosmetykow.
 
właśnie niema co dużo kosmetyków używać dla takiego maleństwa .ja myje ciepłą wodą z oliwką lub przecieram mokrą husteczką a nawilżam kremem nivea.
 
Dokładnie wszystko z umiarem :). Ja przemywam buzię Majki kranówką i nie ma żadnych zmian skórnych... Po kąpieli smaruje kremem bambino a przed spacerkiem kremem nivea baby na każdą pogodę.. Córeczka ma buźkę ładną..
 
ja jakiś czas temu sobie wyobraźcie zaczęłam przecierać córci buzkę chusteczkami pampers sensitive.po kilku dniach miała tak chrapowate poliki jak taka dosłownie.myślę sobie co jest przecież na grubo wale jej kremem bambino.dopiero po jakimś czasie zrozumiałam dlaczego.teraz już tylko myje wodą.żadnych chusteczkek.i jest super:))
 
reklama
Do góry