reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zainteresowania, hobby...

reklama
BEATKO ,ale mi serducho poruszyłaś tymi zdjeciami ze zloTu,aż mie się ryczeć chce~!!!
Rozumiem,że posiadacie motor, można wiedzieć jaki!???:confused::sorry2:

Piesek fajny,napewno z rodowodem:tak::tak::tak:,bo tam tylko takie jeżdżą na wystawy?!!
Justysiu wcześniej mielismy Electre , a teraz mój TŻ skończył składanie bobbera na bazie HD wedle własnego pomysłu oj cieszył się jak dziecko :-)
Co do piesiów to obydwa mam rodowodowe , ale do kochania a nie do zarabiania na nich. Wystawy są przyjemnością i dla mnie i dla nich :tak: Tasiek jak widzi torbę wystawową to pilnuje mnie całą noc co bym mu napewno sama nie uciekła i powoli zaczyna takim nawykiem zarażać Bubiśkę :-):-):-)

BeataZ iwon3004 willsonka widzę że mamy dużo wspólnego z muzyczką ja uwielbiam LAIBACH, Rammstein , Motor Head , starego punka , starą alternatywę , The Cure i cały ten klimat z tamtego okresu , rocka i dużo by jeszcze wymieniać :-)
Łudzę się cichutką nadzieją, że Roksanka też zagości w tych klimatach i będzie wolała koncerty od dyskotek ...
 
Ostatnia edycja:
Chciałam sie pochwalic, ze w ostatnia sobote, obok tych trzcin w oddali, domalowałam zielona łódkę i dokonczyłam pomost:tak:Jak skoncze wszystko, to zrobie zdjecie i Wam wkleje. Czyli moze za rok:-D
 
O widzę o fajnej muzyce jest mowa i o koncertach:-) echh kiedy gdzieś się wybiorę.Mój to jeszcze gdzieś pójdzie, a ja wieczory ciągle w domku. Ostatni koncert to na początku ciąży byłam na FArben LEhre,a i jeszcze na Dzemie - ale teraz to już kiepsko grają, nie to co kiedyś.
Tak to w domu Tool, Rammstein też, mój to w coraz cięższy metal idzie, a ja już tak nie bardzo. Uwielbiam Świetliki, trochę punka.
A gdzie na zloty jezdzicie do jakich miast, może byliśmy gdzieś na tym samym?
 
MY narazie makro zloty i motory dalismy w odstawke,ale napewno do tego wrócimy!!!
Ja na zlotach za duzo razy nie byłam.W okoliicy miateczko BRALIN,najczesciej tam:tak:.
Mąż jezdził ,w SZKLARSKIEJ PORĘBIE,WIELUNIU itp.,a to jeszcze jak nie bylismy razem:-(!!!
A tak mykaliśmy w gupach ,takie weckendowe wyjazdy niedzielne przejażdżki,na takiej jedenej nawet miliśmy mały wypadek.A to napisze innym razem.
Wcale się niedziwie mojemu TOMKOWI,że niedaje mi iść na prawko dwu kółkowe,motor to :no:auto.Wystarczy mały żwirek i nieszczeście gotowe,lub zwierzątko!!!

Dwie wioski dalej mamy księdza HAYRLEYWOCA i też urzadzał zloty i wypady!!

ALE ZLOTY FAJMA SPRAWA.SPOOOKO LUDZIE I KLIMAT,NO I ŚWIRÓW NIE BRAKUJE!!!:-D

Kiedyś rano godz.5.00 gościu poszedł w krzaczki za potrzebą i się drze ''przyroda przeciwko mnie '',jednym słowem sobie dupcie pogłaskał pokrzywą,albo one go:-D:-D:-D!!!Wszyscy niee mogli!!!BRZUCHY PĘKAŁY:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:.do tej pory z tego się hihramy:-D:-D!!!
No,albo sobie śpiwają ,jak wszyscy zasną.Cisza a tu nagle ktoś repertar daje,i do niego inni sie dołańczają:rofl2::rofl2:.
SUPERAŚCIE JEST!!!
KTO JEZDZI-Ł TO WIE !!!;-);-);-)

OJ,BRAKUJE TEGO!!!:tak::tak::tak::wściekła/y:
 
reklama
Kiedyś rano godz.5.00 gościu poszedł w krzaczki za potrzebą i się drze ''przyroda przeciwko mnie '',jednym słowem sobie dupcie pogłaskał pokrzywą,albo one go:-D:-D:-D!!!Wszyscy niee mogli!!!BRZUCHY PĘKAŁY:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2:.do tej pory z tego się hihramy:-D:-D!!!
Justysia też się uśmiałam, aż kawę na siebie wylałam;-):wściekła/y::-):-)
 
Do góry