reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witam przyszle mamusie:-)!
jak ja sie tu znalazlam...a no tak...tez mam termin na stycznia i ciekawa jestem co u innych styczniowek slychac, czuje sie spokojniejsza;-).
pozdrawiam goraco i zycze wszystkiego najlepszego:tak:!
 
reklama
dien dobry!!! witam po parodniowej przerwie ale yladowalam w szpitalu ze skurczmi co 2,5 minuty i rozrawcie sie juz zaczelo robic, no ale jakos po paru tabletkach powstyrzymujacych akcje porodowa chlopcy sie uspokolili, ale dale mialam nieregularne skurcze wiec zostalam w szpitalu na tydzien. mialam juz wiec lekki przedsamk rego co mnie czeka i chwilami to juz chcialam miec to za soba, ale maluszki chcialy moze tylko mamusie przetestowac czy sobie poradzi.
dalej niestety czuje sie nie za dobrze ale juz w domu przynajmiej, i w razie jak skurcze stana sie regularne i mocne znowu do szpitala ehhhh chcialabym zeby maluszki juz byly z nami.
mam nadfzieje ze niczego nie przegapilam, pozdrawiam was wszystkie gorace i 3majmy sie ddzelnie

O cholercia no to sie zaczelo.:szok: Gratulacje dla BlackWizard :-)

proponuje otwarcie watku gdzie bedziemy mogly dzieluic sie info o rozpakowaniach i gratulacje skaladac. ja niestety niewiem jak...
 
Ostatnia edycja:
Patrysia biedna jesteś z tym spojeniem....

A tak w ogóle wiecie co jak czytam o tym że Black sączyły się wody to znów włącza mi się schiza, że jak mi nie chlupnie to się nie zorientuje na czas....

Klara - pewnie mu już siada - też chłop na wysokich obrotach. Akurat mój też widzę, że ledwo wyrabia- dlatego wierzę, że tak mogło być. Nie zmienia faktu, że koty trzeba zdyscyplinować ;-)
Ja to wszystko rozumiem... ja koty trzymam krótko... jak jestem sama mam spryskiwacz pod ręką i jak cos im strzeli do głowy to je ustawiam, albo jak widze, ze za czesto im osbija to ide do drugiego pokoju i swieto...
ja nie mowie ze M. specjalnie ich nie pilnował, ale kurcze mógłby trochę pomyśleć albo przynajmniej po wszytskim się inaczej zachowac a nie na mnie się obraża....
czy mi jest lekko tak leżec cały czas w bezruchu praktycznie i nic nie robić...
no nie wymysliam sobie zagrozonej ciązy.... no a poza tym oboje wiedzielismy ze decysujemy sie na probe zajscia a potem to moze byc roznie, ciezko nie tylko psychicznie i ja wciaz o tym pamietam dlatego mu nie jecze tylko sie wyzalam na forum ze boli... bo wiem ze bol jest tylko przejsciowy, to droga do celu, do najpiekniejszej nagrody jaka moze nas spotkac, do szczescia samego w sobie jakim jest dziecko.... ja sie ciesze z tego szkraba pod sercem- nikt nie mowil ze bedzie lekko a mam wrazenie ze M zapomina po co to wszystko....
ehhhhh


Ewunia super,ale się cieszę że wszystko ok, pogratuluj Black !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Ostatnia edycja:
Robię sobie przerwę, ile można sprzątać?

Normalnie koty mi tak nigdy nie zrobiły...ale teraz M. wspuścił je do pokoju jak ja miałam skurcze i miał pilnowac skurczy i kotow, a poszedl sobie spać.... a ja zdychalam i nie mialam sily zamknac drzwi....
ehhhhhh....
moj M chyba przyzwyczail się ze moje skurcze to falszywy alarm i je olał...ale mi bylo przykro a potem jeszce sie obrazil, tylko nie wiem o co on... bo to ja chyba mialam powod...
normalnie zalamuje sie...
kurcze tyle przeszlismy a on sceny jak male dziecko robi...

mąż to też człowiek, ma prawo być zmęczony, a on to się pewnie podwójnie stresuje;-)

witam przyszle mamusie:-)!
jak ja sie tu znalazlam...a no tak...tez mam termin na stycznia i ciekawa jestem co u innych styczniowek slychac, czuje sie spokojniejsza;-).
pozdrawiam goraco i zycze wszystkiego najlepszego:tak:!
Witamy

Witam Was wszystkie! Jestem koleżanką Marty - BlackWizard z dzieci rok po roku. Właśnie otrzymałam informację, że Marta już jest szczęśliwą mamą. Urodziła dziś o 7.15. Dzidzia urodziła się w 36 tygodniu. Waży 3170g, jest śliczna, zdrowa i silna. Poród bezbolesny, bez nacięć. A zaczęło się o północy.

Marta prosiła mnie o poinformowanie, co z radością czynię.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy :-)
GRATULACJE no i mamy pierwszą rozpakowaną dziewczyny wytrzymałyśmy dzielnie!!

dien dobry!!! witam po parodniowej przerwie ale yladowalam w szpitalu ze skurczmi co 2,5 minuty i rozrawcie sie juz zaczelo robic, no ale jakos po paru tabletkach powstyrzymujacych akcje porodowa chlopcy sie uspokolili, ale dale mialam nieregularne skurcze wiec zostalam w szpitalu na tydzien. mialam juz wiec lekki przedsamk rego co mnie czeka i chwilami to juz chcialam miec to za soba, ale maluszki chcialy moze tylko mamusie przetestowac czy sobie poradzi.
dalej niestety czuje sie nie za dobrze ale juz w domu przynajmiej, i w razie jak skurcze stana sie regularne i mocne znowu do szpitala ehhhh chcialabym zeby maluszki juz byly z nami.
mam nadfzieje ze niczego nie przegapilam, pozdrawiam was wszystkie gorace i 3majmy sie ddzelnie

O cholercia no to sie zaczelo. Gratulacje dla BlackWizard

Hi hi nie będziesz pierwsza;-)Trzymaj się w całości jak najdłużej i lepszego samopoczucia życzę:-)
 
witam przyszle mamusie:-)!
jak ja sie tu znalazlam...a no tak...tez mam termin na stycznia i ciekawa jestem co u innych styczniowek slychac, czuje sie spokojniejsza;-).
pozdrawiam goraco i zycze wszystkiego najlepszego:tak:!
witam i GRATULACJE:-)
Witam Was wszystkie! Jestem koleżanką Marty - BlackWizard z dzieci rok po roku. Właśnie otrzymałam informację, że Marta już jest szczęśliwą mamą. Urodziła dziś o 7.15. Dzidzia urodziła się w 36 tygodniu. Waży 3170g, jest śliczna, zdrowa i silna. Poród bezbolesny, bez nacięć. A zaczęło się o północy.

Marta prosiła mnie o poinformowanie, co z radością czynię.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy :-)
no to sie zaczeło:-DWIELKIE GRATULACJE BLACK!!!!!!!!!!!!! :-D
dien dobry!!! witam po parodniowej przerwie ale yladowalam w szpitalu ze skurczmi co 2,5 minuty i rozrawcie sie juz zaczelo robic, no ale jakos po paru tabletkach powstyrzymujacych akcje porodowa chlopcy sie uspokolili, ale dale mialam nieregularne skurcze wiec zostalam w szpitalu na tydzien. mialam juz wiec lekki przedsamk rego co mnie czeka i chwilami to juz chcialam miec to za soba, ale maluszki chcialy moze tylko mamusie przetestowac czy sobie poradzi.
dalej niestety czuje sie nie za dobrze ale juz w domu przynajmiej, i w razie jak skurcze stana sie regularne i mocne znowu do szpitala ehhhh chcialabym zeby maluszki juz byly z nami.
mam nadfzieje ze niczego nie przegapilam, pozdrawiam was wszystkie gorace i 3majmy sie ddzelnie

O cholercia no to sie zaczelo.:szok: Gratulacje dla BlackWizard :-)

proponuje otwarcie watku gdzie bedziemy mogly dzieluic sie info o rozpakowaniach i gratulacje skaladac. ja niestety niewiem jak...
dobrze że udało się powstrzymac:tak:dużo odpoczywac:tak:
 
To wczoraj wykrakałam:-D Super. Gratulacje dla mamusi:tak:A tak na poważnie to się przeraziłam:-D bo ja nadal nie sądziłam że to wszystko tak na serio:-) Kto następny?:-)
Miłego dnia kochane:tak:
 
dien dobry!!! witam po parodniowej przerwie ale yladowalam w szpitalu ze skurczmi co 2,5 minuty i rozrawcie sie juz zaczelo robic, no ale jakos po paru tabletkach powstyrzymujacych akcje porodowa chlopcy sie uspokolili, ale dale mialam nieregularne skurcze wiec zostalam w szpitalu na tydzien. mialam juz wiec lekki przedsamk rego co mnie czeka i chwilami to juz chcialam miec to za soba, ale maluszki chcialy moze tylko mamusie przetestowac czy sobie poradzi.
dalej niestety czuje sie nie za dobrze ale juz w domu przynajmiej, i w razie jak skurcze stana sie regularne i mocne znowu do szpitala ehhhh chcialabym zeby maluszki juz byly z nami.
mam nadfzieje ze niczego nie przegapilam, pozdrawiam was wszystkie gorace i 3majmy sie ddzelnie

O cholercia no to sie zaczelo.:szok: Gratulacje dla BlackWizard :-)

proponuje otwarcie watku gdzie bedziemy mogly dzieluic sie info o rozpakowaniach i gratulacje skaladac. ja niestety niewiem jak...


Kochana Maluszki mają jeszcze trochę czasu, dobrze, że zapanowano nad skurczami!!!!!!!!!!!!!!!!!
Trzymajcie się jeszcze troszkę dzielnie w trzypaku :tak:
 
Witam Was wszystkie! Jestem koleżanką Marty - BlackWizard z dzieci rok po roku. Właśnie otrzymałam informację, że Marta już jest szczęśliwą mamą. Urodziła dziś o 7.15. Dzidzia urodziła się w 36 tygodniu. Waży 3170g, jest śliczna, zdrowa i silna. Poród bezbolesny, bez nacięć. A zaczęło się o północy.

Marta prosiła mnie o poinformowanie, co z radością czynię.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy :-)
Gratulacje wielkie dla dzielnej, pierwszej, styczniowej mamusi!!!!!!!!!!!

No to wystartowałyśmy:-) troche jakaś taka poddenerwowana jestem że to już:-)
 
reklama
Do góry