reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród w Lublinie na Jaczewskiego 2009

misia2010

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Grudzień 2009
Postów
4 979
Miasto
Lublin
Hej!
Może któraś z Was rodziła ostatnio w tym szpitalu i mogłaby opisać swoje wrażenia - opieka nad mamą i dzieckiem, odwiedziny, personel, wyprawka i ewentualnie coś o ich szkole rodzenia. Ja się tam wybieram w marcu i byłabym wdzięczna za wszelkie informacje.:-)
 
reklama
hej. moja siostra tam rodzila w maju. doswiadczenia, nie za bardzo. nia sie dobrze opiekowano bo miala i polozna znajomą i lekarza, a i ciocia jest lekarzem to tam pol porodowki znala. gdybu nie to to pewnie 10dni po terminie odeslali by ja do domu i lezala by na korytarzu.
natomiast kolezanka , ktora rodzila z moja siostra, ma straszne komplikacje. Dziewczyna krzyczala ze rodzi a polozna sie smiala ze glupoty gada a gdy w koncu raczyla dojsc o malo brakowalo a nie zdazylaby zlapac dziecko...przez to pękł jej pecherz..teraz musi miec operacje, bo ja zle pozszywali....ehh szkoda gadac...
a odwiedziny??? w pomieszczeniu 2metry na 2 tłumy ludzi i dzieciaczki..straszne...
ja rodzilam w marcu na lubartowskiej i bylo super, i porod, i opieka nad dzieckiem i mamą, chodziłam do dr haratym-maj.
a i odwiedzin sa normalne, ale raczej nie w salach tylko na duzym korytarzu
 
Dzięki bardzo za wiadomości. Ja chodzę do lekarza, który pracuje na Jaczewskiego, więc mam nadzieję, że nie będzie tak tragicznie, choć nieco się przestraszyłam.
 
Dzięki bardzo za wiadomości. Ja chodzę do lekarza, który pracuje na Jaczewskiego, więc mam nadzieję, że nie będzie tak tragicznie, choć nieco się przestraszyłam.
wiesz mysle ze duzo zalezy od tego na jaka polozn trafisz..bo to ona najwazniejsza..przy porodzie SN nie ma lekrza, przycgodzi tylko do zszycia, chyba ze się cos dzieje, a tak to POŁOŻna rządzi i fajnie trafic na miłą i pomocna:)):-):-):-)dobrze jest do szkoly rodzenia isc to polozene poznajesz i potem one Cie znaja i jest zupełnie inaczej..

szczesliwego rozwiazania:))
 
wiesz mysle ze duzo zalezy od tego na jaka polozn trafisz..bo to ona najwazniejsza..przy porodzie SN nie ma lekrza, przycgodzi tylko do zszycia, chyba ze się cos dzieje, a tak to POŁOŻna rządzi i fajnie trafic na miłą i pomocna:)):-):-):-)dobrze jest do szkoly rodzenia isc to polozene poznajesz i potem one Cie znaja i jest zupełnie inaczej..

szczesliwego rozwiazania:))

Dzięki wielkie. No właśnie w styczniu się wybieram do tej szkoły rodzenia, tylko co zadzwonię, to się okazuje, że jeszcze nie ustalili terminu rozpoczęcia zajęć:wściekła/y::wściekła/y:...hm., może jeszcze teraz spróbuję zadzwonić.....udało się, zajęcia rozpoczynają się 5 stycznia:-):-):-):-)
 
Witam was. Mam pytanie odnosnie porodu na Jaczewskiego. Moją ciążą opiekuje sie dr.Wróbel który w tym szpitalu pracuje i zastanawiam się czy z tego powodu powinnam rodzić w tym szpitalu? Jak sądzicie? Czy którąś z was opiekował się ten lekarz? Pierwsze dziecko urodziłam w Lubartowie drugie planuje w Lublinie, ale pojęcia nie mam na który szpital się zdecydować:sad:
 
Witam was. Mam pytanie odnosnie porodu na Jaczewskiego. Moją ciążą opiekuje sie dr.Wróbel który w tym szpitalu pracuje i zastanawiam się czy z tego powodu powinnam rodzić w tym szpitalu? Jak sądzicie? Czy którąś z was opiekował się ten lekarz? Pierwsze dziecko urodziłam w Lubartowie drugie planuje w Lublinie, ale pojęcia nie mam na który szpital się zdecydować:sad:

Ja niestety Ci nie pomogę:-(, bo to moje pierwsze dziecko, więc nie mam własnych doświadczeń. Z tego co jednak wiem - jeśli nie chodzisz do lekarza z Jaczewskiego, to prawdopodobnie odeślą Cię do innego szpitala, gdy przyjedziesz rodzić. Podobno też trzeba wcześniej uprzedzić wybrany szpital o planowanej dacie porodu. Ale to wszystko ze słyszenia..........:sorry2:
 
witam, jestem tu nowa i poszukuję kogoś kto ma zamiar rodzić na Jaczewskiego w Lublinie i chce tam chodzić do szkoły rodzenia i chyba znalazłam super
misia2010 prosze owiedz mi cos blizej na temat tej szkoły, koszt, jak tam jest, czy prowadzące są połoznymi z Jaczewskiego, bo chyba z nimi zawsze się można dogadać co do porodu inaczej potem potraktują prawda???
 
witam, jestem tu nowa i poszukuję kogoś kto ma zamiar rodzić na Jaczewskiego w Lublinie i chce tam chodzić do szkoły rodzenia i chyba znalazłam super
misia2010 prosze owiedz mi cos blizej na temat tej szkoły, koszt, jak tam jest, czy prowadzące są połoznymi z Jaczewskiego, bo chyba z nimi zawsze się można dogadać co do porodu inaczej potem potraktują prawda???

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie - Szkoła dla rodziców najświeższe informacje uzyskasz dzwoniąc tam po prostu. W poniedziałek cena kursu wynosiła jeszcze 500 zł, ale podobno dyrekcja szpitala zastanawia się nad jej podniesieniem, tak więc nie wiadomo, ile będzie kosztował następny kurs. Obecnie są dwie grupy (pon, ptk oraz wt, czw), bo dużo było zainteresowanych i prawdopodobnie te dwie grupy będzie obowiązywała dotychczasowa cena. Zajęcia owszem, prowadzi między innymi położna, psycholog, lekarz z tego szpitala, ale dopiero były jedne zajęcia i na razie chyba nikt jeszcze nie próbował się dogadywać.
 
reklama
dzięki za odpowiedz
ja mam termin na 20 czerwca dopiero, a czy na zajęcia mozna przychodzić samej, wiem że facet by się przydał, ale ..., bo w sobote to zajec nie ma bo wiedze ze 2 razy w tygodni
 
Ostatnia edycja:
Do góry