reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystroje wnętrz - kącik malucha

reklama
Dorcia... superek, te obrazki naprawdę fajnie się prezentują. ;-)

My dziś też upiekszaliśmy pokoj Tymka, te naklejki to niezła zabawa ale już nie mam sił. Jutro porobię fotki. Taka tymczasowa wersja, myslę, że jeszcze do czasu zamieszkania w nim lokatora lekko się zmieni. ;-)
Cały czas mam też dylemat czy w ogóle w tym pokoiku na początek ktoś będzie mieszkał - czy jednak z nami w sypialni.
 
Wy już tak gotowe, a moje łózeczko dalej w kartonie w piwnicy.Po świętach rozkładam:zawstydzona/y:
Brakuje mi ciągle fotela obok łóżeczka, takiego do karmienia. Jakiś tam mam ale jest głęboki i wiem że z dzidzia będzie mi cieżko sie podnieść.Trudno:sorry:
 
To na nas kolej. Nie jest to już koniec - brakuje wielu rzeczy - głównie higienicznych ale nie tylko. Półeczki więc puste a pościel nie jest uprana tylko do zdjęcia nałożyłam. Tak jak Emilia nie mam nic wygodnego do karmienia ale tak jak pisałam wczesniej na początek i tak chyba zaparkujemy w sypialni. ;-)
 

Załączniki

  • 1_(1).jpg
    1_(1).jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 195
  • 1_(6).jpg
    1_(6).jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 193
  • 1_(7).jpg
    1_(7).jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 196
  • 1_(5).jpg
    1_(5).jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 186
  • 100_5488.jpg
    100_5488.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 190
  • 100_5492.jpg
    100_5492.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 167
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry