reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

martwię się o swoją dziewczynę

Dołączył(a)
19 Styczeń 2010
Postów
3
Witam. Wiem, że to nie odpowiednie miejsce (tak mi sie wydaje) ale chciałbym sie dowiedzieć.
Pisze bo martwię się o swoją dziewczynę . Mam 18 lat, Ona 17 . 2-3 dni temu po spędzonym wspólnie weekendzie, zaczęła ja pobolewac macica, brzuch, jak i od czasu do czasu ma wymioty (rzadko) do tego doszedł spóźniający sie okres (jak narazie tylko 2 dni) . Podczas tego weekendu nie uprawialiśmy seksu, w ogóle jeszcze nie uprawialiśmy, do tego ona jest dziewicą . Jedyne co robilismy to inne przyjemne rzeczy 'palcowka itd' Czasami mówiła, ze ja to zabolalo, jak za mocno ruszyłem. Tak więc jeśli ciąża jest wykluczona to co może byc powodem?
Prosze o pomoc
 
reklama
Witam. Wiem, że to nie odpowiednie miejsce (tak mi sie wydaje) ale chciałbym sie dowiedzieć.
Pisze bo martwię się o swoją dziewczynę . Mam 18 lat, Ona 17 . 2-3 dni temu po spędzonym wspólnie weekendzie, zaczęła ja pobolewac macica, brzuch, jak i od czasu do czasu ma wymioty (rzadko) do tego doszedł spóźniający sie okres (jak narazie tylko 2 dni) . Podczas tego weekendu nie uprawialiśmy seksu, w ogóle jeszcze nie uprawialiśmy, do tego ona jest dziewicą . Jedyne co robilismy to inne przyjemne rzeczy 'palcowka itd' Czasami mówiła, ze ja to zabolalo, jak za mocno ruszyłem. Tak więc jeśli ciąża jest wykluczona to co może byc powodem?
Prosze o pomoc

Źle zrobiony manicure???:-)
 
I wlasnie dlatego dzieci sie nie powinny brac za seks. Nic jej nie bedzie, a jak juz zaczniecie naprawde uprawiac seks to blagam - ZABEZPIECZAJCIE sie :) tabletki, prezerwatywy - cokolwiek. I poczytajcie od czego sie zachodzi w ciaze.
 
wiecie co... dziewczyny jestescie tak madre ze az mi oczy wychodza na wierzch.. ciekawe czy swoim dzieciom tez odpowiecie w ten sposob na takie pytanie... a potem sie dziwia ze nastolatki ukrywaja ciaze, popelniaja samobujstwa bo sobie z czyms nie radza, a ze swoimi problemami siedza cicho i nikomu nic nie mowia bo rodzice ich wysmieja... nie wiem z czego tu sie smiac? z tego ze chlopak martwi sie o swoja dziewczyne?? tez tak swojemu synowi odpowiecie? smiechem? ja mam watpliwosci kto tu jest dorosly, wy czy ten chlopak..

a co do pytanie to niech dziewczyna pojdzie do lekarza ogolnego i moze niech zrobi test ciazowy wczesniej bo jesli mimo wszystko jest w ciazy (choc w to watpie) to lepiej zeby np nie brala antybiotykow jesli to zatrucie... a jesli ja boli brzuch (doł brzucha) moze miec torbiel co tez powoduje spoznianie sie miesiaczki, wiec do ginekologa tez by sie mogla wybrac.
 
wiecie co... dziewczyny jestescie tak madre ze az mi oczy wychodza na wierzch.. ciekawe czy swoim dzieciom tez odpowiecie w ten sposob na takie pytanie... a potem sie dziwia ze nastolatki ukrywaja ciaze, popelniaja samobujstwa bo sobie z czyms nie radza, a ze swoimi problemami siedza cicho i nikomu nic nie mowia bo rodzice ich wysmieja... nie wiem z czego tu sie smiac? z tego ze chlopak martwi sie o swoja dziewczyne?? tez tak swojemu synowi odpowiecie? smiechem? ja mam watpliwosci kto tu jest dorosly, wy czy ten chlopak..

a co do pytanie to niech dziewczyna pojdzie do lekarza ogolnego i moze niech zrobi test ciazowy wczesniej bo jesli mimo wszystko jest w ciazy (choc w to watpie) to lepiej zeby np nie brala antybiotykow jesli to zatrucie... a jesli ja boli brzuch (doł brzucha) moze miec torbiel co tez powoduje spoznianie sie miesiaczki, wiec do ginekologa tez by sie mogla wybrac.
Tutaj nie chodzi o wysmianie, a o wiedze. W pewnym wieku powinni juz cos wiedziec. Bo pozniej chodza 15 czy 16-latki w ciazy. Przykre jest samo to, ze w takim wieku uprawiaja seks, a gdyby przed tym troche poczytaly i dowiedzialy sie jak sie zachodzi w ciazy, byc moze zdecydowalyby sie na antykoncepcje i nie popelnily bledu.
 
a czego on niby nie wie?? ze przez palcowke mozna zajsc w ciaze... owszem mozna jesli na paluchach byla sperma... a pyta czy przyczyna bolu macicy i wymiotow moze byc cos innego niz ciaza... wy zamiast odpowiedziec mu to go wysmialyscie... sory ale dla mnie to bylo zalosne

smiejcie sie az do rozpuku a potem bedzie placz jak swoje dzieci tez wysmiejecie bo np czegos nie beda wiedzialy bo "powinny" juz wszystko wiedziec" tylko od kogo maja sie dowiadywac, pytac? jak nie od rodzicow? moze z bravo girl?
juz nie ciagne tego tematu, odemnie chlopak otrzymal odpowiedz
 
reklama
Witam. Wiem, że to nie odpowiednie miejsce (tak mi sie wydaje) ale chciałbym sie dowiedzieć.
Pisze bo martwię się o swoją dziewczynę . Mam 18 lat, Ona 17 . 2-3 dni temu po spędzonym wspólnie weekendzie, zaczęła ja pobolewac macica, brzuch, jak i od czasu do czasu ma wymioty (rzadko) do tego doszedł spóźniający sie okres (jak narazie tylko 2 dni) . Podczas tego weekendu nie uprawialiśmy seksu, w ogóle jeszcze nie uprawialiśmy, do tego ona jest dziewicą . Jedyne co robilismy to inne przyjemne rzeczy 'palcowka itd' Czasami mówiła, ze ja to zabolalo, jak za mocno ruszyłem. Tak więc jeśli ciąża jest wykluczona to co może byc powodem?
Prosze o pomoc

Wymioty w ciąży nie występują od razu tylko od około 6 tygodnia.

Weekend był dwa dni temu, więc tak wcześnie objawów ciąży to jeszcze nikt nie miał :baffled:
 
Do góry