reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hobby, szały, zainteresowania i inne... czyli rozwijajmy nasze pasje

pandorka

Luty 2010 / Kwiecień 2011
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2006
Postów
5 909
Miasto
Manchester / NHS
Dziewczynki oto wiadomość od adminki:

aniaslu pisze:
Powstaje kolejna cześć BB w której chciałabym promować osoby mające pasje . Jeśli w waszych działach są kobiety, które świetnie szyja, gotują , malują maja jakieś fajne hobby itd, proszę dajcie mi znać. oczywiście nie wykluczając siebie:biggrin2:

Zapraszam was zatem serdecznie do zgłaszanie swoich propozycji najlepiej w schemacie (ale nie koniecznie):

nick:
hobby:
krótki opis hobby:
 
Ostatnia edycja:
reklama
MisiaM
pasja Hand Made
Obecnie biżuteria i hafty ze zdjęć :D
Opis: sama robię wszelką szeroko pojętą biżuterię ;) przerabiam zdjęcia na wzory do haftu krzyżykowego i haftuje :D
 
Ostatnia edycja:
MisiaM, czy mogę obejrzeć gdzieś twoje prace? Jeśli nie chce tutaj to poprosze na PW.

Pandorko czy kożystasz z naszej-klasy??

Witaj na nasza-klasa.pl - miejscu, w którym znajdziesz swoich przyjaciół!

To jest link do mojego otwartego albumu w którym jest tylko biżuteria.
To są zdjecia tego co akurat mam do sprzedania.

Jeżeli coś takiego nie jest zgodne z regulaminem prosze o edytowanie mojego posta.

Oczywiscie zapraszam wszystkie mamy do oglądania ;)
 
Fajnie że jest taki wątek.
Nick: agapa
hobby: muzyka tzn. śpiew, w szczególności muzyka religijna
Haft krzyżykowy
opis:śpiewam w chórze międzyparafialnym, do niedawna prowadziłam scholkę (nie wiem co będzie dalej), haftuję różne obrazki, najbardziej lubię widoczki, mam też program do przerabiania zdjęć na haft krzyżykowy, ale jeszcze z niego nie korzystałam.
 
reklama
Do góry