reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hobby, szały, zainteresowania i inne... czyli rozwijajmy nasze pasje

A oto moje prace.

Naprawde slicznie :-)

Moja babcia zaczela bawic sie w to haftowanie obrazow gdzies tak od ponad roku juz i powiem Wam, ze mimo swojego wieku (72lata) to jest tak dokladna, ze wszyscy jestesmy w szoku :szok::tak: wyszywa piekne obrazy duze i male. Wszystko co dostanie lub znajdzie w sklepie, i obdarowuje nimi cala rodzine z roznych okazji. A wszystkim sie to bardzo podoba :-) Ja tez mam kilka od niej. I ciesze sie, ze niektorzy to robia, bo to cos pieknego, a nie kazdy ma talent do robotek recznych (czyt. ja :zawstydzona/y:).
 
reklama
Agapa Ty to masz talent tylko pozazdroscic bo moja babcia probowła nie tego nauczyc ale nie byłam zbyt pojętnym uczniem:zawstydzona/y: Ja za to uwielbiam czytac. Książka kubek kawy ciacha i wygodny fotel. Niczego więcej mi nie trzeba :tak:
 
Agapa Ty to masz talent tylko pozazdroscic bo moja babcia probowła nie tego nauczyc ale nie byłam zbyt pojętnym uczniem:zawstydzona/y: Ja za to uwielbiam czytac. Książka kubek kawy ciacha i wygodny fotel. Niczego więcej mi nie trzeba :tak:

O, ja też tak mam. Książki to potrafię połykac jedna za drugą - w zasadzie bez przerwy, ale musi mnie najść wena ;-):tak:

Ale to się chyba jako talent nie nadaje, co? ;-):-D
 
Agapa Ty to masz talent tylko pozazdroscic bo moja babcia probowła nie tego nauczyc ale nie byłam zbyt pojętnym uczniem:zawstydzona/y: Ja za to uwielbiam czytac. Książka kubek kawy ciacha i wygodny fotel. Niczego więcej mi nie trzeba :tak:
No ja nie znoszę czytania. tzn teraz jak mnie co naleci to i przeczytam, ale jak mam być szczera to wolę pohaftować
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiekszość tego co robie sprzedaje.
Sama nosze jedne kolczyki i łańcuszek co dostałam od męża.
Robic za to uwielbiam ;)
Szczególnie na zamówienie rózne trudne rzeczy ;)
Lubie wyzwania.
 
Do góry