reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

piękna i zadbana w ciąży :)

Czy macie dobre techniki golenia w ciąży?

  • Tak, mam bardzo ciekawy pomysł na to.

    Głosów: 9 50,0%
  • Nie, nie umiem sobie z tym poradzić.

    Głosów: 9 50,0%

  • Wszystkich głosujących
    18
Kochana odwróci sie ja tez tak myślałam, a tu prosze od wczoraj bóle doscyc mocne ( choc bez skórczy) pan czop złazi coraz obficiej, wiec mam nadzieje, ze cos ztego bedzie. CHoc wizyte mam dop na 22 -02
ooo ?Misia to trzymam za Ciebie kciuki żeby było jak najszybciej:-) i zazdroszczę..... mi zostało 5 dni do terminu....... więc raczej nic się już nie stanie, ale Ty informuj o postępach koniecznie.
 
reklama
kalemeon nie wazylam sie po porodzie ale sie nie straci az tak duzo po porodzie dopiero po kilku tyg ci waga spada niestety :-( ehh ...
 
no dziewczyny, wczoraj odwiedziłam szpital. przestraszyłam się trochę opuchlizna moich ostek, zadzwoniłam do położnej, która kazała mi przyjechac. najpierw zrobiono mi KTG, które wykazało niewielkie skurcze. później było badanie (rozwarcia brak) no i usg. lekarze stwierdzili, że dzidziuś ma bardzo nisko wstawiona głowke w kanał rodny, a łożysko osiagneło III stopien. maly ma 3kg. swtierdzili jeszcze, że z tydzień pochodze i bede rodzic. tez mam taką nadzieje
 
no dziewczyny, wczoraj odwiedziłam szpital. przestraszyłam się trochę opuchlizna moich ostek, zadzwoniłam do położnej, która kazała mi przyjechac. najpierw zrobiono mi KTG, które wykazało niewielkie skurcze. później było badanie (rozwarcia brak) no i usg. lekarze stwierdzili, że dzidziuś ma bardzo nisko wstawiona głowke w kanał rodny, a łożysko osiagneło III stopien. maly ma 3kg. swtierdzili jeszcze, że z tydzień pochodze i bede rodzic. tez mam taką nadzieje

nie chce straszyc, mi też tak mówili jakieś ponad 2 tyg temu...... i nic się nie dzieje, a wczoraj na dodatek się dowiedziałam że ciąża będzie pewnie przenoszona bo nic nie zapowiada żeby się zmieniło:-)
mam nadzieję że w Twoim przypadku doczekasz się wcześniej swojego maleństwa :-)
 
zazdroszczę:-):-):-)


taaak... ja dziś usłyszałam że pewnie przenosze ok 2 tyg ( tzn że urodzic mogę gdzieś w granicach 42 tyg ciąży) super co?? byłam na KTG i na konsultacji, skurczy zero,mały bardzo nisko ale tak już od miesiąca i nic, czop nie odchodzi, szyjka się już nie rozwiera cały czas na 1cm, nie skróciła się do końca i chyba nie zamierza..... ehhhh 16tego mam kolejne KTG
też mam wizytę 16stego;-) no ale po cichu mam nadzieje,że nie dotrwam..:zawstydzona/y:nad ranem miewam leciutkie skurcze,ale takie ze 2 i mija..a później cały dzień i noc cisza..
no dziewczyny, wczoraj odwiedziłam szpital. przestraszyłam się trochę opuchlizna moich ostek, zadzwoniłam do położnej, która kazała mi przyjechac. najpierw zrobiono mi KTG, które wykazało niewielkie skurcze. później było badanie (rozwarcia brak) no i usg. lekarze stwierdzili, że dzidziuś ma bardzo nisko wstawiona głowke w kanał rodny, a łożysko osiagneło III stopien. maly ma 3kg. swtierdzili jeszcze, że z tydzień pochodze i bede rodzic. tez mam taką nadzieje
mi lekarz też 6.01 mówił na wizycie ,że mala już gotowa do porodu,że nisko jest i wogle,że wcześniej moge urodzic,żebym sie oszczędzałam żeby dotrwac do 37 tyg, 26.01. na wizycie powiedział ,że od środka jestem już miękka,szyjka sie skróciła,mała nisko,rozwarcie jest na jeden palce,że lada dzień urodzę...a ja wciąż 2w1 i nic sie szczególnego nie dzieje..:crazy:
teraz wizyta we wtorek no to zobaczymy..
 
reklama
Do góry