reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kąciki maluszków/wystrój naszego mieszkania - rady porady

julienx

MAJOWA MAMA 06` Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
28 Październik 2005
Postów
1 429
Miasto
Warszawa
Zapraszam do wątku wszystkie mamy, ktore chcą się podzielić lub skonsultować swoje pomysły dot. wystroju wnętrz, pokoi, kącików dla swoich maluszków....
 
reklama
super ten kolorek:tak: moja mała niestety nie będzie miała swojego pokoju, ja się martwię czy wogole gdziekolwiek uda mi się upchnąć łóżeczko :-(
 
Dzis P. stolarz przywiózł mebelki - stare sosnowe (ciemny orzech) mebelki po Antosiu, zostały oszlifowane i pomalowany na taki leciuteńko pastelowy wrzos.. taki kremowy wrzos

W dalszym etapie czekam na tapete z borderem (zamówiona 3 tyg temu)
zabudowę - pod skosem - na poczatek marca
oswietlenie
załozenie obudów na kaloryfery
fotel do karmienia
dekoracje okien - musze poprosić ciocię i kupić material

a potem to juz tylko na babika :)

Musze jeszcze kupić uchwyty do szuflad




 
super ten kolorek:tak: moja mała niestety nie będzie miała swojego pokoju, ja się martwię czy wogole gdziekolwiek uda mi się upchnąć łóżeczko :-(

Najwazniejsze zeby maluszek byl kochany...
a miejsce na łozeczko napewno sie znajdzie...
Mysmy mieszkali w 3 -jke rodzenstwa w jednym pokoju... i dalismy rade...:-)
zresztą do dzisiaj to wspominamy... a jak juz mialam swoj pokoj to i tak wiecznie gramoliłam sie spac do siostry...

Ja mam warunki na osobny pokoj dla malej... ale i tak pewnie lózeczko wyladuje w naszej sypialni :-D:-D:-D
 
U mnie podobnie... Dzidzia będzie z nami w niewielkim pokoju. We wrześniu był remontowany więc nie będę nic przemalowywać czy cóś;) bo wszystko świeże... Brak tylko mebli:-( Dzidzia też będzie miała swój mały kącik a może za rok, dwa będziemy już na "swoim" więc pokój dla dziecka obowiązkowy :)
Juz pokazywałam zdjęcia jak radziłam się kolorystyki łóżeczka... Na pierwszym zdjęciu we wnęce będzie stało łożeczko. A nad łożeczkiem planuje cos narysowac ;-)
 
Planuje też jakieś półeczki na maskotki, zawieszę kolorowe obrazki :) myślę, że dla dzidzi to ważne by miało dużo bodźców :)
 
eh pokój ma tylko 9,5m a już jest szafa, komoda i łózko a jak wstawię jeszcze łóżeczko to już nie będzie się gdzie ruszyć , no nic najwyżej będziemy spać w drugim pokoju a kanapy nie będziemy rozkładać
 
reklama
Do góry