reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy, położne, pediatrzy i lekarze innych specjalizacji

Mili_22

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
8 Maj 2007
Postów
148
Jestem ciekawa do których ginekologów chodziłyście bądź chodzicie w ciąży.Których sobie chwalicie,a których nie polecacie?
Pozdrawiam ;-)
 
reklama
Mili w pierwszej ciąży chodziłam do Jaskólskiego, a od 12 lat chodzę do Gajewskiej;-)
Z ginekologami jest jak z dentystami, fryzjerami czy kosmetyczkami itp, jedni są zadowoleni drudzy nie;-)
Ja z Gajewskiej byłam i jestem zadowolona bo nigdy niczego nie bagatelizowała wręcz nawet jak było super nie zachwalała za nadto i zawsze prosiła o ostrożność (chodzi o prowadzenie ciąży) Co wizyte miałam robione USG a w tym 3 płatne:tak: Nie wiem dlaczego ale jakos mam zaufanie do tej babki może dlatego ze dzieki niej urodziłam zdrową pierwszą córkę:tak::tak:
 
A gdzie ona przyjmuje? Bo ja chodzę do dr Pawlaka,ale słyszałam o nim negatywną opinie.Ja póki co mam tylko jedno zastrzeżenie do niego.Nie wiem czy to skleroza,czy po prostu jest taki wymagający,ale poszłam do niego po tygodniu od wizyty po zwolnienie z pracy,a on mnie opieprzył,że mu USG nie przyniosłam jak przecież tydzień temu mu pokazywałam wynik i nawet na karcie pacjenta miał wynik zapisany :baffled:.
I nie polecam też chodzić do dr Basiukajć (bynajmniej ja mam takie negatywne odczucie).Gdy urodziłam córcie strasznie długo nie miałam okresu.Poszłam do niej,"zgwałciła" mnie tym urządzeniem do USG i to dosłownie :-) (jest trochę mało delikatna) po czym po badaniu zostawiła je i poszła wypisywać papierki.Ja skrępowana musiałam sobie sama je wyciągnąć :baffled:.
 
Tu są namiary
Piła, ul. Ludowa 58 A/8, tel. 67 2123324

Wiem że polecany też jest właśnie Jaskólski:tak:

Edytuje bo dziś byłam na wizycie u Gajewskiej i ma nówke USG:))) normalnie szkoda ze 2 lata temu nie miała:(((
 
Ostatnia edycja:
Tu są namiary
Piła, ul. Ludowa 58 A/8, tel. 67 2123324

Wiem że polecany też jest właśnie Jaskólski:tak:

Edytuje bo dziś byłam na wizycie u Gajewskiej i ma nówke USG:))) normalnie szkoda ze 2 lata temu nie miała:(((


Jeju ja Gajewskiej nie lubie bo jak na moje oko jest mega niedelikatna :-p ale to wrazenia z wobserwacji szpitalnych - pewnei prywatnie jest miła :-p

Ja polecam dr J jak Jaskulski :D
swietny koleś ze tak to ujme
 
No widzisz Roxeen tak jak pisałam każdy dobiera pod siebie:tak::tak: ja zarówno chodziłam do J jak i G i dla mnie G zdecydowanie przed J stoi :-p
 
No widzisz Roxeen tak jak pisałam każdy dobiera pod siebie:tak::tak: ja zarówno chodziłam do J jak i G i dla mnie G zdecydowanie przed J stoi :-p

gólnie G to konkretna babka - tylko że jak byłam w hospital to przy kazdym porannym obchodzie mowiła mi że .symuluję zeby sie załapać na cesarkę :szok::szok::szok:

a inni Gini wyslali mnie własnie na oddział hematologiczny ...
 
No widzisz Roxeen nie ma to jak własne sprawdzenie i własna ocena:tak::tak:

Moja kumpela (jest w ciąży) wylądowała ostatnio na pilskiej IP gdzie trafiła na Gróla i tak ją poniżył i wyzwał że jak mi opowiadała to mi się włosy na rękach jeżyły:szok::szok::szok: Ale w sumie ja też nie darzę go sympatią wręcz odwrotnie:tak::tak:
 
No widzisz Roxeen nie ma to jak własne sprawdzenie i własna ocena:tak::tak:

Moja kumpela (jest w ciąży) wylądowała ostatnio na pilskiej IP gdzie trafiła na Gróla i tak ją poniżył i wyzwał że jak mi opowiadała to mi się włosy na rękach jeżyły:szok::szok::szok: Ale w sumie ja też nie darzę go sympatią wręcz odwrotnie:tak::tak:


Rany Julek czarna - znienawidzisz mnie hahaha :-p
ja o Grólu słyszałam same złe rzeczy - bałam się go jak choinka
ale jak rodziłam to on przychodził do mnie i mnie gladzil po poliku i powtarzał ze mam byc cierpliwa i w ogóle był taki kochany że zastanawiałam się czy to ten słynny Gról !!??

Normalnie albo miał dobry dzień albo wrózka go zaczarowała :eek:

a i jeszcze mówił do mnie per "Roksanko" !!!
mój dr J przez 4 lata jak do niego chodze nie powiedział mi tak ani razu :-p

kurcze czarna ja nie to ze specjalnie pisuje na przekór Twoim postom - tak jakoś wychodzi :-p:laugh2:
 
reklama
hahaha Roxeen no daj spokój!!!! Było zadane pytanie i każdy z nas odpowiada na nie a że wyszła lekka wymiana zdań to nawet lepiej bo Mili będzie miała lepszy obraz:-D:-D:-D
Widocznie wymagamy czegoś innego i co innego otrzymujemy:tak::tak:
 
Do góry