reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania poznańskich mamuś

Dołączył(a)
16 Luty 2010
Postów
1
Witam, czy któraś z Pań była na premierowym spotkaniu MAMA ROZMAWIA w Villa Magnolia, jak wrażenia?? bo słyszałam duzo dobrego... czy to było tylko jedno spotkanie, czy może będzie cykl, jak tak to może ktoś zna datę i miejsce następnrgo spotkania??
 
reklama
Witam, czy któraś z Pań była na premierowym spotkaniu MAMA ROZMAWIA w Villa Magnolia, jak wrażenia?? bo słyszałam duzo dobrego... czy to było tylko jedno spotkanie, czy może będzie cykl, jak tak to może ktoś zna datę i miejsce następnrgo spotkania??

Hej hej:)
Ja byłam i faktycznie było super. Dużo sie dowiedziałam i nie było to kolejne spotkanie o problemach, tylko pozytywnie ukazywało okres ciąży. Z tego co mówiła Ania Maruszeczko (super!) to będzie cykl, następne spotkanie jakoś w marcu, ale nie wiem kiedy ani gdzie.
Pewnie umieszcza informację na Mama rozmawia | Strona startowa

Pozdrowienia dla "brzuchatych";)):-D
 
Tak, ja też byłam na tym spotkaniu i jednym slowem SUPER, świetny pomysł, miła atmosfera no i prezenty dla każdego, nie znam dokładnej daty, ale faktycznie na spotkaniu padla data marcowa, miejsce, też będzie inne, bo spotkania, mają być organizowane za każdym razem gdzieś indziej.
 
Byłam na stronce, BellyBoomBoom dzięki za linka :) Cóż to za fantastyczna idea:szok: dziewczyny napiszcie cos jeszcze czy faktycznie to są bezpłatne spotkania? :eek: szkoda że jakoś mało reklamowane, ale wysłałam już swoje zgłoszenie.:-):-):-)
 
bardzo fajny pomysł, szkoda tylko że tylko dla kobiet w ciąży, bo przecież taka "pomoc" przydałaby się wszystkim mamom, zwłaszcza tym świeżo upieczonym, które sobie nie radzą lub przechodza baby blues... :tak:
 
bardzo fajny pomysł, szkoda tylko że tylko dla kobiet w ciąży, bo przecież taka "pomoc" przydałaby się wszystkim mamom, zwłaszcza tym świeżo upieczonym, które sobie nie radzą lub przechodza baby blues... :tak:

Prawde mowiac nie wiem czy swiezo upieczone mamy nie moga przyjsc, musialabys sie odezwac do organizatorow, oni na pewno rozwieja watpliwosci;-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry