reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Razem z kochanką męża chcemy się na nim zemścić, oszukał nas obie

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
25 Luty 2010
Postów
1
Witajcie.

Nigdy bym się tego nie spodziewała po nim. Po 5 latach od ślubu on mnie zdradził. Nie wiem co mam robić, jak mógł tak skrzywdzić mnie i naszego 2 letniego synka. Przez przypadek nie wylogował się ze skrzynki email i znalazłam tam korespondencję z kochanką. Umawiali się na spotkania już od pół roku. Pojechał z nia nawet na weekend kiedy mi mówił, że jedzie na delegację;/;/;/;/;/. W tajemnicy przed nim zadzwoniłam do niej i powiedziałam, że nienawidze jej, ze rozbiła moje małżeństwo. Ona wtedy mi powiedziała, że to niemożliwe bo przeciez facet, z którym jest od pół roku jest sam. Okazało się, że oszukuje nas obie!!!!!!!!!!!!!;((((((( (((((. Spotkałyśmy się nastepnego dnia. Nie wiemy co robic, chcemy się na nim zemścić, chcemy żeby cierpiał, za to jaki był podły dla nas. Umowilysmy się ze on nie będzie nic wiedział o tym, że wiemy o sobie. Teraz z wymuszonym uśmiechem udaję kochającą, szczęśliwa żonę. Nie moge tak dłużej ((((((((((.

Proszę o radę co mam zrobić, jak mamy się na nim odegrać;/. Wiem, że nie będę w stanie mu tego nigdy wybaczyć.

Czy któraś z was przezyła kiedyś taką sytuację? Straszne uczucie być w kontakcie z kochanką swojego męża;/;/;/;/;/;/

Zrozpaczona
 
reklama
Kochana to jest forum babyboom.pl o ciąży,porodzie,macierzynstwie a nie o intrygach itp.Moze za duzo mody na sukces Ci zaszkodzilo.
 
Spotkałyśmy się nastepnego dnia. Nie wiemy co robic, chcemy się na nim zemścić, chcemy żeby cierpiał, za to jaki był podły dla nas. Umowilysmy się ze on nie będzie nic wiedział o tym, że wiemy o sobie. Teraz z wymuszonym uśmiechem udaję kochającą, szczęśliwa żonę. Nie moge tak dłużej ((((((((((.

Proszę o radę co mam zrobić, jak mamy się na nim odegrać;/. Wiem, że nie będę w stanie mu tego nigdy wybaczyć.

Czy któraś z was przeżyła kiedyś taką sytuację? Straszne uczucie być w kontakcie z kochanką swojego męża;/;/;/;/;/;/
A rozmawiałaś o całej sytuacji z mężem.
Tak piszesz, że mąż zrujnował wasze życie rodzinne ale ono niby teraz nie istnieje? No w sumie skoro facet ma kochankę to nie jest normalne, ale jakieś powody miał. Ja wychodzę z założenia, że wina leży nie po jednej stronie a po każdej po trochu. Pomyśl jaki mógł mieć powód twój mąż, że cię zdradził? Nie chcę absolutni tłumaczyć twojego męża, ale z drugiej strony wiem jakie potrafią być upierdliwe niektóre żony i jak mężowie mogą mieć ich czasem dość.
Po pierwsze: Zrób sobie lepiej rachunek sumienia i powiedz ile winy leży po twojej stronie a ile winy po jego.
Po drugie: Rozmawiać powinnaś z mężem a nie z obcą babą, z którą twój mąż cię zdradzał. Na pierwszy rzut oka widać, że prawie w ogóle ze sobą nie rozmawiacie i macie ze sobą kiepski kontakt. Ja na twoim miejscu wykorzystałabym całą sytuację na swoją korzyść. Skoro nie chcesz rozbijać małżeństwa, to po co knujesz intrygi z obcą osobą. Czy ojciec twojego dziecka i twój syn są mniej ważni?
Zastanów się co ty robisz i piszesz kobieto...

Moze za duzo mody na sukces Ci zaszkodzilo.
Oj na to wygląda...
 
Zgadzam się z poprzedniczkami. Trzeba było wątek gdzie indziej założyć, ten dział nie jest odpowiedni.
A co do męża, jakimkolwiek człowiekiem by nie był to pomyśl o tym co bedzie dobre dla Twojego dziecka, ono jest tu najważniejsze, a niestety Twoje uczucia troche mniej. Nie może Ci nikt pomóc, bo to Twoje życie i Ty zadecydujesz co dalej. I nikt za Ciebie tego nie zrobi.
Przede wszystkim porozmawiaj szczerze z mężem, bo moze kochanka wiedziała że ma Ciebie a teraz nie chce wyjść na nie wiadomo kogo. Ty męża znasz o wiele dłużej i powinniście sie jakoś dogadać, porozmawiać na spokojnie co dalej. To miedzy wami musi się rozegrać a nie miedzy Tobą kochanką i mężem.
 
Uważam za bezsensowne zakładanien takiego wątku na tym forum...
 
Dziewczyny spokojnie! Może to nie jest odpowiedni wątek, ale dlaczego zaraz tyle krzyku. Jedna z nas znalazła się w trudnej sytuacji i potrzebuje naszego wsparcia. Może to nie jest najlepszy pomysł z tą zemstą, chociaż pewnie taka krzywda boli i ciężko myśleć racjonalnie. Jednak zemsta nie zawsze daje poczucie ulgi. Na pewno musisz powiedzieć mężowi, że wiesz o wszystkim, bo takie trzymanie w sobie tego wszystkiego nie jest dobre. Musicie porozmawiać i wtedy może podejmiesz jakąś decyzję co do waszego małżeństwa.
 
Dziewczyny spokojnie! Może to nie jest odpowiedni wątek, ale dlaczego zaraz tyle krzyku. Jedna z nas znalazła się w trudnej sytuacji i potrzebuje naszego wsparcia.

Problem tylko w tym, że może i owszem - ma dziewczyna problem, tylko dlaczego zaśmieca nasze forum... dodała tylko 1 post na ten jeden konkretny problem i myśli, że wszystkie "polecą" jej na pomoc. Niewch znajdzie forum na którym są dziewczyny w podobnej sytuacji to na pewno pomogą jej bardziej niż my, które raczej w większości mamy poukładane życie.
 
reklama
Na BB jest temat "Jakie piwo najbardziej lubicie??", "Teściowa" itp niezwiązane z tematyką forum, ięc wyluzujcie.

eksatasia jak facetowi było źle to mógł odejść albo próbować porozmawiać a nie znajdować sobie kochankę.CZęsto wina leży po środku ale są tacy faceci, którzy poprostu lubią "ten sport" i mogą być w naprawdę szczęśliwych związkach a i tak zdradzają.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry