reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Do Administracji

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Ravena

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Marzec 2010
Postów
66
Prosze moderatorow o nie kasowanie tego tematu tylko pozostawienie do wglądu Administracji i licze na wyjasnienia w tym temacie.

Czy na tym forum regulamin dotyczy tez moderatorów i administratorów czy tylko użytkowników ?
Czy rzadzi tutaj samowolka i bezprawie oraz opieranie sie na domniemaniach userów czy obowiązuje moderatorów i adminów jakiś regulamin i opieranie sie na faktach rzeczywistych i konkretnych dowodach ?

Mój nick to Megann - otrzymałam bana z powodu: "Kolejne wcielenie megan oraz ona...m"
wporządku powód jakiś jest ale na jakiej podstawie zostałam zweryfikowana jako była megan czy tez ona...m ?

Zero wyjaśnień ze strony moderatora a w wątku "Mamy z Limerick" jedyne wyjaśnienie jakie padło ze strony moderatorki to:
244tkrb.jpg


Moje pytanie: czy przystoi dla moderatora takie zachowanie gdzie nie podaje argumentów świadczących o powodzie mojego bana , tylko wytknięcie języka ????? czy to jest w porządku ?

Uprzejmie proszę o oczyszczenie mnie z bezpodstawnych zarzutów jakimi było skojarzenie mojej osoby z innym użytkownikiem jak i również domagam się ze strony Administracji ukarania moderatorki "Anineczka" za niesluszne i pochopne zbanowanie mojego konta , proszę również o przeprosiny w tym temacie z jej strony , gdyż jestem uczciwą osobą i na dzień dobry moja opinia wśród userek została dzięki temu źle oceniona , oczywiście jak tylko wrócę z polski spotkam się z dziewczynami i udowodnię moją wiarygodność


Megann
 
reklama
Witam. Wyszło niedobrze i niefajnie i za to przepraszamy. Pospieszyły się dziewczyny z decyzją, ale jest tez druga strona medalu. Moderatorki dbają o bezpieczeństwo naszych użytkowników i robią to najlepiej, jak potrafią, a my jesteśmy im wdzięczni. Na forum miesięcznie trafia kilkaset tysięcy osób. Wśród nich raz na jakiś czas, ktoś, kto nie powinien tutaj być. Czasem popełniamy błędy, ale zawsze potrafimy za nie przeprosić. Błędy traktujemy, jako możliwość nauczenia się czegoś nowego. Nie będę karała Anineczki, bo miała dobre intencje i potrafiła się przyznać do błędu. Tyle z mojej strony.
 
haha witaj megann!
ja zgadzam sie z Toba nie w 100%ale w 1000%!
wiecej dodam ze wyslalam wiadomosc pani anineczce na priva z prosba o sprostowanie calej sytuacji to odpisala mi "phi...."haha
dodam jeszcze ze dzieki mojej wytrwalosci spowrotem zostalysmy odblokowane bo wyslalam kilka(moze nawet kilkanascie )wiadomosci do admina!z prosba o wyjasnienie sprawy!!!!
kolejna sprawa to taka ze Pani Anineczka zlamala regulamin jako moderator(Ty tez ale z pewnoscia nieswiadomie)jest to 11 punkt regulaminu mowiacy o tym ze ...nie wolno ujawniac wiadomosci priv na ogolnym,wiecej prosba Pani Anineczki o przekazanie na forum ogolnym mojego nicka rowniez byla niezgodna z panujacym tu prawem!!!!!!mogla sie o to do Ciebie zwrocic na privie!
ja rowiez apeluje o ukaranie tego moderatora!!!!
dla administracji moge dodac wiadomosci od moderatora Anineczka!pozdrawiam a Tobie Megann zycze milego forumowego zycia
 
haha witaj megann!
ja zgadzam sie z Toba nie w 100%ale w 1000%!
wiecej dodam ze wyslalam wiadomosc pani anineczce na priva z prosba o sprostowanie calej sytuacji to odpisala mi "phi...."haha
dodam jeszcze ze dzieki mojej wytrwalosci spowrotem zostalysmy odblokowane bo wyslalam kilka(moze nawet kilkanascie )wiadomosci do admina!z prosba o wyjasnienie sprawy!!!!
kolejna sprawa to taka ze Pani Anineczka zlamala regulamin jako moderator(Ty tez ale z pewnoscia nieswiadomie)jest to 11 punkt regulaminu mowiacy o tym ze ...nie wolno ujawniac wiadomosci priv na ogolnym,wiecej prosba Pani Anineczki o przekazanie na forum ogolnym mojego nicka rowniez byla niezgodna z panujacym tu prawem!!!!!!mogla sie o to do Ciebie zwrocic na privie!
ja rowiez apeluje o ukaranie tego moderatora!!!!
dla administracji moge dodac wiadomosci od moderatora Anineczka!pozdrawiam a Tobie Megann zycze milego forumowego zycia

Do sądu z tym idzcie;-)Człowiek popełniał błędy i popełniać będzie je ciągle.... Ja tam nie jestem po żadnej stronie, ale dajcie spokój już:tak:
 
Wiesz przepraszam to nie wszystko , moja opina wśród userek jest teraz błędna a jestem bogu ducha winną osobą
na przyszłość radzę skrupulatniej sprawdzać a dodatkowo , należą się jakieś wyjaśnienia czy zapytania do mnie na priva a nie że ban , który moim zdaniem został zweryfikowany na podstawie opinii użytkowniczek , którym dziś się wcale nie dziwie gdyż już jestem zorientowana troszeczke w tym temacie

Takie wytykanie językiem na forum uważam za nie na miejscu ze strony moderatora , chyba obowiązuje was moderatorów przestrzeganie regulaminu tak jak i userów ?


Wciąż czekam na stanowisko Administracji w tej sprawie ? - ja nie jestem tu od rozdawania kar ale chyba jakieś ostrzeżenie moderatorce "Anineczka" też się należy ?? nie może być tak ,że nam użytkownikom można zrobić co się żywnie podoba a moderator będzię bezkarny za swoje błędy , pochopne decyzje nie przedstawione żadnymi faktami i w dodatku zabawne wytykanie językiem - takie zachowanie chyba nie jest dobrym argumentem na bana prawda?

Liczę ze strony Administracji na jakieś ostrzeżenie dla moderator "Anineczka" - bo słowo przepraszam to dla mnie za mało

Megann
 
ona...m i megann proponuję spotkanie się na żywo w Limerick i przeproszę Was obie.Tylko musicie przyjśc we dwie na spotkanie ze mną jednocześnie,okey?

ona...m nie będę niestety się Tobie tłumaczyc...ale prośba nie jest złamaniem regulaminu :-D
To jeśli już megann go złamała bo podała Twoje dane do publicznej wiadomości.

To na tyle. :-)
 
Do sądu z tym idzcie;-)Człowiek popełniał błędy i popełniać będzie je ciągle.... Ja tam nie jestem po żadnej stronie, ale dajcie spokój już:tak:

oczywiscie kazdy jest czlowiekiem i chcemy zeby innych tez tak traktowali!
ja juz nawet podjelam kroki zeby dowiedziec sie jak to na drodze sadowej wyglada!:)
zreszta o czym wie admin!
zgadzam sie z megann!
czemu zostala zabonowana?bo komus sie nie chcialo sprawdzic?od tego chyba jest wlasnie moderator a jak ktos nie ma czasu na moderowanie to niech tego nie robi!
kolejna sprawa to brak szacunku z jakim ten moderator sie zwracal no i jak wspomnialam ta prosba o ujawnienie mojego wizerunku!jak tak mozna???

nie no ja normalnie nie wierze!!!!
prosba fakt moze nie byla zlamaniem regulaminu ale byla namowa nowej foremki do jego zlamania czy to nie to samo???
wybacz ale ja na spotkania forumowe sie nie pisze!bo dla mnie forum to forum a nie serwis randkowy

zaraz dostane bana za pisanie posta pod postem hahaha
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
oczywiscie kazdy jest czlowiekiem i chcemy zeby innych tez tak traktowali!
ja juz nawet podjelam kroki zeby dowiedziec sie jak to na drodze sadowej wyglada!:)
zreszta o czym wie admin!
zgadzam sie z megann!
czemu zostala zabonowana?bo komus sie nie chcialo sprawdzic?od tego chyba jest wlasnie moderator a jak ktos nie ma czasu na moderowanie to niech tego nie robi!
kolejna sprawa to brak szacunku z jakim ten moderator sie zwracal no i jak wspomnialam ta prosba o ujawnienie mojego wizerunku!jak tak mozna???
:-D:-D:-DNie mój cyrk, nie moje małpy:-D:-D:-D Mi sie po prostu śmiać z tego chce:-D:-D
:-D
 
reklama
Ona..m mam do Ciebie prośbę. Wystarczy. Zaczynam mieć poczucie, że zależy Ci na nakręceniu sytuacji, a nie na znalezieniu rozwiązania. Administracja sie wypowiedziała, dziewczyny przeprosiły. Mam nadzieję, że Megann zrozumiała mój poprzedni post i mam nadzieję, że Ty również.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry