reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Warszawskich mamusiek

reklama
Hello! A czy są już jakieś konkrety w kierunku organizacji spotkania? Jestem z okolic Wa-wy, wiec gdybym wiedziała coś konkretniej o spotkaniu, to może bym załatwiła sobie jakieś wolne dni, czy chociażby dogadałabym się z mężem. Pewnie będę musiała mu auto zabrać. Chętnie bym też pomogła w organizacji, ale nie chce robić z "gęby cholewy". Znając życie zabraknie mi czasu i będzie "kaszana".

W każdym razie jestem chętna :-) jakkolwiek to brzmi :p
 
Slonko oni dopiero dziś dali termin a po za tym mi w tygodniu też nie pasuje:dry:, lepszy byłby weekend

Jak zobaczyłam na termin, to nawet nie zagladalam do linkow. Myslam, ze mamy aktywne, to tez pracujace. A skoro pracujace, to nie w poniedzialek! Kurde! Szkoda... Napalilam sie na takie body, jak ma Jagodzianka agi_k_m :-) Zartuje, ale bardzo fajne.
No coz, ja nie dam rady chyba.
No nie wiem nawet.... Moze. Pracuje w niedziele, wiec niby poniedzialek wolny powinnam miec, ale znow jak zabiore auto mezowi?

kasica, a Ty jak? Raczej bedziesz, czy raczej nie? Jest wogole jakas lista kto bedzie? Ktos od nas jedzie?

Helo! Mamy majowe! Jedziecie na to spotkanie?

Turkusowa lampa byla ostatnio w DDTVN. Wlasnie cos apropo klubow dla mam z dziecmi bylo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
slonko ja nie dam rady ruszyć się do Wawy bez męża a on pracuje więc odpada.....

na liście jest na razie 6 osób i nikogo od nas

Wlasnie przypomnialam sobie, ze 30 marca mamy kontrole bioderek, wiec nie mam jak tego wszystkiego zalatwic. Prawdopodobnnie bede musiala wziasc wolny dzien na 30, wiec na 29 odpada. Kiszka... A juz nawet patrzylam jak daleko mam do Żyradowa ;-D Eh! Glupio to jest zorganizowane! O i tyle! W poniedzialek?! No nie moge!!! Nie bedzie bodziaka dla Juli :p
 
Do góry