reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek techniczny, czyli wszelkie propozycje zmian w naszym podforum :)

ivi

uzależniona;) // I.2010
Dołączył(a)
19 Maj 2006
Postów
10 917
dziewczyny ostatecznie proszę o zgodę na założenie nowych wątków:
1. wszystko o kupkach (wątek o pieluszkach, kupkach, problemach brzuszkowych itd)
2. menu maluchów (rozszerzanie diety, soczki, napoje, zupki itd przepisy, pytania itd)
3. pielęgnacja i problemy skóry bobasków (używane kosmetyki, wszelkie wysypki itd)
4. ćwiczenia dla maluszków (ćwiczenia rehebilitacyjne, pytania i porady dotyczące rozwoju ruchowego dzieci)
5. o choroba! (porady w przypadku przeziębienia/kataru/kaszlu itd itd itd... )

generalnie chodzi mi o to że jak za miesiąc nie daj Boże ktoreś z kolejnych dzieci nie wiem, dostanie choćby wysypki, to będzie trzeba przekopywać się przez setki stron albo ponownie pytać o coś, co było przerabiane już wczesniej
 
reklama
dziewczyny ostatecznie proszę o zgodę na założenie nowych wątków:
1. wszystko o kupkach (wątek o pieluszkach, kupkach, problemach brzuszkowych itd)
2. menu maluchów (rozszerzanie diety, soczki, napoje, zupki itd przepisy, pytania itd)
3. pielęgnacja i problemy skóry bobasków (używane kosmetyki, wszelkie wysypki itd)
4. ćwiczenia dla maluszków (ćwiczenia rehebilitacyjne, pytania i porady dotyczące rozwoju ruchowego dzieci)
5. o choroba! (porady w przypadku przeziębienia/kataru/kaszlu itd itd itd... )


generalnie chodzi mi o to że jak za miesiąc nie daj Boże ktoreś z kolejnych dzieci nie wiem, dostanie choćby wysypki, to będzie trzeba przekopywać się przez setki stron albo ponownie pytać o coś, co było przerabiane już wczesniej


Może jeszcze zabawki dla dzieciaków
Miejsca gdzie można się wybrać z dziećmi?
 
czechow dziekuje za odpowiedz :-)

ivi jestem jak najbardziej za ! super pomysł ! łatwiej będzie się doszukac różnych rzeczy
 
Ja również jestem za:-) A co powiecie na likwidację niektórych, jak opowiadania z porodówki, czy gratulację bo tego raczej już nikt nie czyta:sorry2:
ja bym przeniosła w archiwum widziałam że gdzieniegdzie tak mają ;) żal likwidować toż to wspaniałe wspomnienia ! :D

edit: ja bym zmieniła nazwę wątku wyprawka na zakupy

a ewentualnie może będziemy o takich sprawach pisać w regulaminie i tam się dopisze że w razie co można tam pisać bo w sumie nie ma gdzie gadać o zmianach :p

edit 2 : Ivi może w tytule od razu napiszesz szerzej że o problemach z brzuszkiem też bo potem ktoś nie skapuje że tam też o tym piszemy ;)

edit 3 : choinka mam nadzieje że 4 nie będzie ;) może ten wątek wrzucić w wątek pielęgnacja chociaż ? bo teraz w sumie mamy taki ale na 2 podzielony ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jestem za, tyle, że ten o kupkach to bym później np. zmieniła na nocnikowy, żeby kolejnych wątków nie otwierać w przyszłości. A o karmieniu to już mamy wątek przecież;-)
Co do archiwum to jestem za :tak:
 
Do góry