reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Lady - eh dopiero teraz włączyłam głos w Jozinie..a tu miła niespodzianka - podkład The Prodigy!!! :-) ależ mi się micha cieszy - bo uwielbiam ich :yes: ale nieźle ktoś dograł film do muzyki :tak:
Buziole dla Szymonka i Albercika :wink::wink:
 
reklama
Marta F- ja jakis czas temu tez dalam Asi to mleko dla glodnych dzieci i mialam wrazenie ze nie najada sie i jest jeszcze bardziej glodna i zla:wściekła/y:,
my dzis na znikomej ilosci mleka- kolezanka mi jeszcze podpowiedziała zebym ugotowała ryz i na tej wodzie robiła Asi mleko, zobaczymy.Caly dzien kaszki, staralam sie nie robic na mleku, sloiczek marchewki i drugi jablko i marchewka, wiec nie jest zle, kupki troszke bardziej normalne i mniej.
Chciałabym Wam wszystkim razem i każdej z osobna podziękować na porady.:tak::wink::-D
 
Witam laski ja oczywiscieo po pracy Was poczytałam ale pisac mi sie nie chciało, odpoczęłam chwile i pognałam na nóżkach z Olivierem i jego autkiem do Didi. Objadłysmy sie pizza że do teraz ja czuje:)
Marta trzymaj sie:)!!!
Ja teraz ogladam You can dance
Miłej nocki
 
MartaF współczuje. zdrówka życzę dzieciaczkom:-(

A my dziś wszyscy się wymęczyliśmy w kulkolandii wspinaczkami itd...;-)Emilka szczęśliwa.. jej jak ja lubie jak ona się cieszy..
 
Sofik ale widzialam na oddam sprzedam ze chcesz sprzedac swojego dazle...czemu jesli mozna wiedziec?
Cos nie tak z nim jest?
Ja kupilam Silver crossa ale POP....te Dazle jakos srednio mi sie podobaja...
A wczesniej miaalmChicco i kolka sie rozeszly:baffled::wściekła/y:....
Joann Tobie chodzi o ten palak z przodu,tak?\
No ten nie ma....zreszta parasolki przewaznie sa bez tych palakow,a mnie zalezalo na lekkim wozku typu parasolka....mamy zamiar leciec do PL czerwiec/lipiec i nie wyobrazam sobie tarabanic sie z jakims wielkim wozkiem;-)
Marta zdrowka dizeciaczka zycze:-)
 
Ewelcia, bo Sofik, zakochala sie w moim wózku baby jogger :-)

My sie zebralismy po obiedzie i pojechalismy na tereny sportowe NUIG, bardzo fajne miejsca, M juz obmyslał, ze jak pojedziemy do Pl i on sam zostanie to bedzie tam trenował na swoich powerriserach :-)

Joaann no cos ty moje posty sobie zapisujesz :-D miło mi, ale nie jestem jakąs super skarbnica, a generalnie stawiam najwiecej na nature, kupiłam banki zeby stawiac dzieciom, ale na razie jest to niewykonalne, Emma nawet 10sekund nei wysiedzi (ostatnio mam bardzo duzy klopot zeby jej pieluche zmienic, tak sie kreci i doprwadza mnie do szalu, bo rozmazuje wszystko brudnym tyłkiem:angry:) a Eryk za bardzo panikuje i nawet jak sie zgodzi to zaraz kaze ścigac, ale moze jak troszke podrosna, to latwiej bedzie

cos mi ten szwankuje z upc

Misia, szczesiwego lotu, bo chyba jutro wracasz?? Zapraszam na kawke (asap);-)

Sofik to odpoczełas troszke od dzieciakow, fajnie tak no nie ;-)
 
Moniadan ja wiem ze Sofik kupia inny wozek (maly przeciek) ale chcialam tak sama zapytac:zawstydzona/y::-p

nie wszytko znim OK jest bardzo fajny!!! skad ten przeciek!!! ??? pisz tu szybko??

Ewelcia, bo Sofik, zakochala sie w moim wózku baby jogger :-)

to prawa podoba mi sie jogger ale kupila inny wozek i wsumie mam ich teraz trzy dwa tu jeden w PL ktory na mnie czeka(no prawie czeka hehe -jeszcze jest w usa)
i dlatego podjełam decyzje o sprzedazy!!


kurde rece mnie bola ze ledwo pisze...;/
 
reklama
Ewelcia alez ty masz wtyki :-D
a'propos wózkow, my dzis wrocilismy ze spaceru i M nagle mówi "zabijesz mnie" i okazalo sie ze ubrudzil moj wozeczek smarem :angry::angry::angry: ale zaraz go wyczysciłam i jest git :-) Dobrze ze zeszło
 
Do góry