reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
To prawda, maniaczki, a jeszcze dla jajec postraszyłam M ze teraz to bede musiala kolejny wozek kupic, bo tak mnei zestresowal tym ubrudzeniem ze jakąś rekompensate musze miec hihih
 
witam

tydzień zaczyna sie o tak:baffled::baffled::baffled::baffled:za dużo mam na glowie:dry:ale chyba damy rade:-p
znowu sie nie wyspałam:no:mały posmakował raz normalnego mleka i teraz pije po trochu tylko sojowe:baffled: no i dlatego pobudka co 2 godziny:baffled:

miłego dnia;-)
 
Witam poniedziałkowo:)
Nie było mnie ,bo z soboty na niedzielę mój syncio 9 razy się budził,w ogóle dzień zaczął się fatalnie,a potem już staraliśmy się spędzić miły rodzinny dzień:)
Gastone-trzymam kciuki
Didi-obejrzałam Makłowicza:)J się ze mnie śmiał,że będę teraz mu robić np.fishkejki;)))
Joann-wiem,że taki suwaczek-tak mi się zroobiło:/
A Daniel-myślałam już dziś w nocy,że polepsza się,ale jak od 5tej dostał ataku kaszlu,tak przed 7mą padł:(
Tichonek,Andzulina-nie śmiać się mi tu z mojej cebulki z piekarnika,bo chodziło mi w sensie,żeby w ciepłym miejscu było-mój tata zawsze na kaloryferze trzymał...I jeszcze z buraczka-wykrajał od góry"kapelusik",wydrążał środek,wsypywał cukru i na grzejnik:)))Ale dzięki za przepisik
Wiesieńko-jak samopoczucie dziś?
Uciekam,bo ryku ciąg dalszy:/
 
Witam z ranka,jakdla mnie wczesnie bo preciez ja zwyczaj do 11 w lozku hihi no ale trzeba jechac do maternity.
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:dlaczego moje dzieci zawsze wracają chore od ojca???:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::angry::angry: Damian wymiotuje:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: Oliwke narazie brzuch boli:dry:
Moze daje im do jedzenia cos nie swierzego?
Sofik ale widzialam na oddam sprzedam ze chcesz sprzedac swojego dazle...czemu jesli mozna wiedziec?
Cos nie tak z nim jest?
Ja kupilam Silver crossa ale POP....te Dazle jakos srednio mi sie podobaja...
A wczesniej miaalmChicco i kolka sie rozeszly:baffled::wściekła/y:....
Joann Tobie chodzi o ten palak z przodu,tak?\
No ten nie ma....zreszta parasolki przewaznie sa bez tych palakow,a mnie zalezalo na lekkim wozku typu parasolka....mamy zamiar leciec do PL czerwiec/lipiec i nie wyobrazam sobie tarabanic sie z jakims wielkim wozkiem;-)
Marta zdrowka dizeciaczka zycze:-)
Bo Sofik sie zakochala w i coo pluto hih i dopiela swego iihi
hehehe ja tez tak mam od razu czyszcze, wozek musi byc czysty buhahahah
ale my to maniaczki wozkowe hihi

To prawda, maniaczki, a jeszcze dla jajec postraszyłam M ze teraz to bede musiala kolejny wozek kupic, bo tak mnei zestresowal tym ubrudzeniem ze jakąś rekompensate musze miec hihih
Nooo malo ktora z foremek wie ze my maniaczki wozkowe ihih Ja swoj wozek zawsze czycilam po spacerku,nawet ablyszczaczem do kol psikalam hahahahah
Witam poniedziałkowo:)
Nie było mnie ,bo z soboty na niedzielę mój syncio 9 razy się budził,w ogóle dzień zaczął się fatalnie,a potem już staraliśmy się spędzić miły rodzinny dzień:)
Gastone-trzymam kciuki
/

Dzieki kochaniutka wlasnie sie powoli szykue do wyjazdu.
 
Dzień dobry
Mimo weekendu sporo naprodukowałyście:-)
Wczoraj u nas padało, dzisiaj na razie odrobinę chłodno. Zobaczymy

Egzema i azs to faktycznie nie to samo. Mąż i teściowa na to cierpią i niczym przyjemnym egzema nie jest. Najbardziej narażone są dłonie i twarz. Wszystko swędzi.

Nie wiem, co jeszcze miałam
 
reklama
Dzień Dobry wszystkim u mnie już leje ufffff a miałam zamiar sie ruszać dziś na piechte no tak to jest jak człowiek sobie coś zaplanuje trudno.....dziś zakupiłam proszeko dla dzieci udało mi sie kupic FAIRY wielki za 10 euro bo był troszke uszkodzony no i zobaczymy jak to bedzie z tym uczuleniem.a wiecie co posmarowałam małemu wczoraj mascia mam z polski jeszcze clotrimazol i wiecie znikneło wszystko na nozkach!!!!!:)
 
Do góry